Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Üvegeztünk. Mi lehet ez,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üvegeztünk. Mi lehet ez, biszex hajlam? :S

Figyelt kérdés

Tegnap koliban unatkoztunk és valaki kitalálta, hogy üvegezzünk, ha úgy sincs jobb dolgunk. Szóval összegyűltünk páran - fiúk lányok vegyesen -, na meg volt egy kis ivászat is...


Amikor egy ittasabb csaj azon agyalt, hogy mit csináljon az egyik srác, hirtelen felcsillant a szeme és mondta h "durvuljunk". Engem kellett lesmárolnia. Meglepődtünk de a srác mégis megindult felém, beleült az ölembe, rámmosolygott aztán megcsókolt...

Az a szívás, hogy nagyon jó érzés volt. Kicsit tovább is nyomtuk a kelleténél, már beszólogattak h miért nem megyünk szobára.. De ahogy megfogta az arcom, aztán végigsimította meg ahogy csókolt áhhh:S


Mikor vége lett nem ment vissza a helyére, hanem rám vigyorgott és ott maradt mellettem.

Én totál kiakadtam magamra, mert eddig csak lányokkal volt dolgom és nem is tört ki belőlem, hogy húú de kipróbálnám pasival. De ez most durva volt... hogy ennyire tetszett:S


Szerintetek ez most mi? Biszex lennék?


Normális válaszokat kérek, bár úgyis jönni fog 1-2 troll... de akkor legalább valami jó poént nyomjatok, a b*zizás unalmas ;)) Előre is köszönöm :)


19/F



2012. márc. 21. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
inkább azon töprengj, vajon te mit gondolsz magadról. bevallod-e magadnak, hogy biszex vagy, vagy ráfogod, hogy részed voltál?
2012. márc. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerűű....

Képzeld el...képzelj el egy általad szépnek tartott férfi testet, arcot... majd képzeld el ahogy megcsókol, megsimogat, lassan vetkőztetitek egymást, vad csókolózásba kezdtek, megsimogatod duzzadó férfiasságát...


Szóval érted, ha egy a fantáziajáték taszít nincs hajlam és csak a fáradtság, a hiány volt, esetleg tényleg jól csinálta...

2012. márc. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hallod csefy! :D Annak ellenére, hogy (ha jól tudom) heterónak vallod magad, elég gyakran látlak ilyen kérdéseknél... Elgondolkodtam, hogy ez miért lehet vajon:P Főleg hogy - bár néha szidod az emberkéket - most egész normális stílusban írtál választ. Hmmm rejtély :)


Btw kedves kérdező! Egyetértek a 2. válaszolóval.. fantáziálj kicsit, figyeld a reakciókat! ;)

Amúgy nem gáz, ha biszex vagy. Ezért ne aggódj.


18/L

2012. márc. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Á, egyáltalán nem gáz, ebben a szabad világban már mindenki mindent kipróbál. Bármi belefér, csak nagyot szóljon!
2012. márc. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
Fúj! Azt hittem lány írta a kérdést. Így már k*rvára undorító az egészXD
2012. márc. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha élvezted, akkor bizony nem taszítanak a fiúk, mint a full heterókat, és tuti hogy őt se. Ráadásul szerintem, ha mindketten olyan helyzetbe kerültök, ebből lehet még több is, még ha csak kipróbálás szintjén is.
2012. márc. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Glam Maarco ***** válasza:
100%

A fantáziálást jó ötletnek tartom! :)

De a lényeg az, hogy cselekedj úgy hogy boldog legyél :) Ha ezt szeretnéd, ne kínlódj! Ha nem, akkor maradjon minden a régiben.

2012. márc. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 17/F vagyok, én bevallom magamnak is, hogy igen, biszex vagyok. Én is kipróbálnám egy sráccal max az orált. A szex már nekem visszataszító.
2012. márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Szerintem normális, ha ilyen korban kipróbálsz ilyesmit, és egyébként is, minden bunkózás nélkül, ez még az a kor, amikor a fiúk mindenkire rámozdulnak. :D

De csak te tudod eldönteni, hogy mit érzel magadban. Szerintem ne csinálj belőle nagy ügyet, mert rá fogsz görcsölni a kérdésre; vedd úgy, vagyok ami vagyok. Idővel úgyis tisztán fogod látni a helyzetet.

2012. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre egy megoldás van: próbáld ki, aztán ha nem jön be a dolog, hagyd.
2012. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!