Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbi/biszex lányok, mi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi/biszex lányok, mi az amit nagyon szexinek találtok egy másik lányon?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
A 20 centis péniszt!
2012. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nőies..nagyon!!!én is az vagyok,... fiús lányok biztos hogy nem tetszenének sosem, főleg az olyanok akik pasik akarnának lenni, vagy a pasi szerepet töltenk be..én nem vagyok leszbikus, csak biszex.De nem tudnék csak csajjal lenni.
2012. ápr. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hm... nekem a gyengém a szép fogsor. Nem az a fogkrémreklám-típusú hófehér lófogak, hanem legyenek közepes méretűek, egyvonalban, kétoldalt szimmetrikusan, és ne legyen köztük nagy szünet. Az ilyen nekem a szép arcnál is többet jelent. Olyan nekem a fogsor, mint.... inkább mondom példával: ha felkelti a figyelmemet egy nő, és csak később derül ki hogy csúnyák a fogai, akkor olyan képet vágok, mint a srác akinek sikerül ágyba vinni a gimis szerelmét, de a csajnak farka van...

Ezen kívül még a haj számít sokat nekem: leaglább vállig érő, festetlen, vasalatlan és egészséges.

Alkati típus(alma, körte, homokóra, banán) nem számít, az alkati állapot viszont nagyon is: se sovány(a csontos deszkákra gondolok), se kövér ne legyen.

Ha belegondolok... ha nem látom az illető fogsorát, akkor a váll-mellkas alakját nézem meg. Egy szép kulcscsont-vonaltól el tud akadni a szavam. Kerek vádli.... nem az a fajta amelyik a térd után már csak keskenyedik, hanem a térd alatt picit keskenyedik, aztán gömbölyűen szélesebb(nem nagyon, csak úgy szépen), és aztán fokozatosan, de nem teljesen egyenes vonlaban halad lefelé...

2012. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ehhhehehe látnád a seggig érő hajamat. ;)
2012. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a szemem mindig megakad a csajok seggén.
2012. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!