Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan és hol lehet megismerke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol lehet megismerkedni heterós bi vagy meleg fiúkkal?

Figyelt kérdés
Huszonéves srác vok és fiatalabb srácot keresek, de nem tudom, hogy hol találhatnék normális fiút. Vhogy nem találok megbízható fiút!

2012. ápr. 20. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
kék osztriga.
2012. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Milyen orientáció az a "heterós bi vagy meleg"?
2012. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, akin nem látszik.

Amúgy nem tudom, elég nehéz találni, társkeresőn olykor ki lehet fogni emberkéket, esetleg ha elmész meleg szórakozóhelyre...

2012. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze a második válaszadónak a b.zis heteró evidens :D!


Utcán. Én felismerem még a láthatatlanokat is. :)

Megbízható kevés van. Én az vagyok, de most lett vége egy hosszú kapcsolatomnak, pont az miatt, mert mostanában nem volt megbízható.

Az igazi tehetség aki a megbízhatókat felismeri. Én inkább vagyok egyedül.

Nagyon sok a "normális" közt aki még maga előtt is titkolja, az a legrosszabb fajta!

Sok a normális tutyimutyi, az se jó, ha két perc után szex, de az sem, ha hónapok.

2012. ápr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Magamnak beismerem , de az utcán másnak?

Azért érdekelne hogy lehet ránézésre megmondani,

szerintem csak találgatás

2012. ápr. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tök sokan mondták, hogy állandót keresnek, aztán 1 sex után csá....
2012. ápr. 21. 10:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem találgatás b.zi ismeri meg a b.zit(nekem nincs bajom a szóval). Ez nem találgatás. Alap a kedves visszajelzés, ezután jön az alaposabb megfigyelés. Még sohasem tévedtem. Ha észreveszem, hogy kellemetlen a szitu, mert esetleg heteró, kapásból úgy terelem a beszélgetést, hogy jól jöjjek ki(esetek negyedében).

Amúgy a kezdő fiú vok duma 55%-a nem igaz, egyszerűen arról van szó, hogy kezdők vonzóbbak :)

Egy kiélt ember is kezdőt keres, ezt úgy tudja megtenni, hogy azt hazudja, hogy komoly kapcsolat érdekli.

2. randi után sincs szex, akkor ezek ingerültebbé válnak, és talán lekopnak maguktól, akárhogyan is nézel ki.

Vagy a másik aki nem akar gumit húzni, mert ő úgyis egészséges, mert kezdő. Kapcsolat első 3 hónapjában gumi, aztán ha megismered el lehet beszélgetni a dolgokról!

2012. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

"Kapcsolat első 3 hónapjában gumi" - Úgy imádom a melegek 99,9%-ánál ezt a hozzáállást... Valahányszor dugsz valakivel használj gumit mert -bármennyire is nem túl szép leírni- a végbelében turkálsz, amiben sok kórokozó van, és ha így állsz hozzá hogy ő nem fekszik le mással nem kaphatsz el tőle semmit, akkor tévedsz...


Amúgy planetromeo.com-on voltam fent de a páromat nem ott ismertem meg viszont tudok olyanról aki ott talált magának párt.

2012. ápr. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ja, és ne keress görcsösen :) mert akkor tuti nem fogsz találni :)
2012. ápr. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Béla211 ***** válasza:
Előző ebben teljesen igazad van.Szerintem inkább ne keres. Csak jár el szórakozni és ismerkedj emberekkel. De ne akarj minden áron pasizni én mindig akkor találtam pasit mikor nem akartam:D. Nekem ez bevált és 2év és 8hónapja vagyok együtt a párommal. Decemberben meg összeköltözünk már alig várom:)
2012. ápr. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!