Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol találni FIATAL normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találni FIATAL normális budapesti bi és meleg fiúkat?

Figyelt kérdés
Ma végig chateltem a napot és 2 sráccal beszéltem aki értelmes volt de sajna nem jöttünk be egymásnak. Hol találni egészséges, normális megjelenésű fiatal bi vagy meleg fiút találni?

2012. ápr. 21. 21:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

8. válaszoló: Pusztulj te

Hangover1024: Először tanulj meg írni aztán alkoss véleményt

2012. ápr. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Hangover1024 válasza:
0%
Ne a helyesírási hibákra fókuszálj. Inkább próbáld fölfogni hogy mi értelme van annak amit írtam.;)
2012. ápr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Felfogtuk, hogy kötözködni akarsz, úgyhogy 1-1 :)
2012. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13%
éljen a homofóbia
2012. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
utolsó is meleg csak elnyomja magában a dolgokat ezért élteti a homofóbiát.
2012. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre is reagálva: szerintem nagyon fontos kérdést teszel fel.

Szerintem ez ugyanaz, mint nőkben. Ha az ember görcsösen ragaszkodik egy elképzeléshez, akkor két kimenetel lehetséges:

1. valamikor talál valakit, aki megfelel

2. soha, senki nem lesz jó

Az én taktikám az, hogy olyat keresek, aki ha nem is fedi le azt, amit elképzelek, attól még el tudom fogadni, meg tudom kedvelni.

Az egyik hosszabb kapcsolatom nagyon nem az ideálom volt. Még a megjelenése sem volt közel ahhoz, akit elképzeltem. Ezzel szemben nagyon jól elbeszélgettünk, hasonlóan gondolkodtunk, így belementünk a kapcsolat intimebb részeibe is. Amit szerettem volna, azt megkaptam, így azzal, hogy nem a "legjobb", hanem egy "jó" mellett döntöttem, évekre megoldódott a partnerkeresési ügyem.


Ő egyébként nálam 15 évvel idősebb volt, amit el nem tudtam volna korábban képzelni. Amikor először levette a ruháit, akkor "az"-on kívül semmi nem vonzott benne. Mégis olyan kellemes élményeket adott, ami mai napig eszembe jut.

2012. ápr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
14%

viva tv székházat ajánlom

tele van bazári bu.z.ikkal

2012. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Isten ments, hogy vitát generáljak a te szárnyaló intellektualitással rendelkező személyed, valamint az én szánalomra sem méltó elmém között, kedves Hangover, de kötelességemnek érzem tudatnom veled, hogy aki itt nem normális, az Te vagy. Azt hiszem, szükségtelen definiálnom miért...
2012. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
RUDAS FÜRDŐ
2012. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!