Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi és meleg fiúk! Egy extra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi és meleg fiúk! Egy extra vékony srác aktívként mennyire tud érvényesülni?

Figyelt kérdés

Csak bi és meleg srácok válaszát várom, így aki ír elismeri, hogy egyike a felsoroltaknak:)

A kérdésem oka, hogy azt vettem ki a fórumokról, stb h az aktív szerepbe nem igazán tudnak elképzelni vékony srácokat.



2012. ápr. 24. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

aktív és passzív bárki lehet, de a többség általában uni.


láttam már 120 kg kigyúrt kopasz állatot, sikitós passzívként, és láttam már vékonyabb csendes fiút bikaként is.

2012. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem alkattól, hanem beállítottságtól függ, hogy melyiket élvezi jobban. Egy vékony srác is lehet aktív, és lehet testesebb a barátja. A pózokat max úgy alakítják, hogy jó legyen nekik.
2012. ápr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a homoszex szex is olyan mint a heteró

mindenki azt csinálja benne amihez kedve van

szal ha nem akarod magadat seggbe rakatni, akkor normális partner nem is fog

2012. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Vmit félre értettél. Nem mennék bele olyanba amit nem akarok.
2012. ápr. 24. 18:22
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én bi vagyok és nem vékony.

Viszont szeretek passzív lenni és csak vékonyt szeretek aktív félnek (vagyis eddig mindig ilyen partnerem volt).

Nekem valahogy ez szimpatikus.

A megfigyeléseddel azonban egyet kell értsek, mert piszok nehéznek érzem partnert találni. Amikor megismerkedem egy vékonnyal (ugye nálam ez jöhet szóba), hamar kiderül, hogy passzív akar lenni. Nekem meg nem jó, mert én akarok az lenni... így általában hónapokig nem jön össze semmi.

2012. ápr. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Glam Maarco ***** válasza:
100%

Én nem vagyok valami vékony, és passzív vagyok. A barátom viszont iszonyatosan vékony és aktív. Igazából én mindig is a vékony altív pasikat kerestem, és hidd el, van rá igény :)


Ne add fel a keresést, biztos fogsz neked megfelelő párt találni ;)

2012. ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a baj h nekem is csak a vékony vagy átlag vagy sportos fiúk jönnek be.
2012. ápr. 25. 09:39
 8/14 Glam Maarco ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem baj...

Nem minden vékony passzív keres husisabb pasit :)

2012. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
szerintem ha szószerint "bika" az aktív az nem jó..bika alatt értem h nagydarab és nagyon izmos,,szóval jobb ha vékony..persze ne szakadjon át azért..:D
2012. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek:

Írod, hogy neked is a hozzád hasonló testalkatúak jönnek be, nem a "husisabb" emberek. Ezt megértem, mivel nekem is :)


Az a baj, hogy amikor ezt írom, abszolút komolyan gondolom az "értem" kifejezést.

Számomra az esztétikus a vékony/extra vékony/sportos/átlagos.

Pont azt a fajtát nem szeretem, amilyen én vagyok (nem kövér, de az átlagoshoz képest van egy kis +). Fura, de így van.


Ha már jól néz ki, akkor azt szeretem, ha ő az aktív. Erre nagyon vágyom, el sem tudnám képzelni, hogy én legyek az aktív. Max. kölcsönösség alapján, ha nagyon kéri. Ez már csak egy alku, hogy azért jussak hozzá ahhoz, amit szeretnék.

Tehát a kérdésedre a válasz: igen, teljes mértékben.

2012. ápr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!