Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » CSAK BI és MELEG fiúk! Az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAK BI és MELEG fiúk! Az gáz, ha izgat az a gondolod h egyszer srácok elégítsenek ki?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok! Ez bi vagy meleg hajlam? Nektek hogy kezdődött? Ha kipróbálom egy sráccal megbánom? Amúgy a csajok érdekelnek, de van h azt fantáziálom h vhol bejön 2 srác és lefog és orálisan kielégít.

2012. ápr. 29. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
tinikorban még természetes ,csak ha megmarad a dolog, akkor leszel meleg vagy ib ja bi.
2012. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Én is bi vok. Nem gáz. Azt mondom próbáld ki. Elsőre lehet utálni fogod, de ha úgy van visszatér a dolog. Érdemes kipróbálni csak légy észnél. Sok a kamus stb. Okosan!
2012. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha kipróbálod, és úgy is bejön, nemcsak fantáziaként, akkor bi vagy. Ha utána jobban érdeklődsz a pasik iránt, akkor meleg vagy.
2012. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ebből nem lehet tudni...próbáld ki..és megtudod
2012. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A világ legjobb dolga az, ha bi vagy! Sztem. Nálam is így kezdődött. De nem jelenti persze azt, hogy idővel nem múlhat ez az állapot nálad. De ha így maradsz, az nagyon nem gáz!Sőt!
2012. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ez meleg vagy bi hajlam :D Utálni fogod magad, megbánod de az 5. 6. után már semmi vész :D

am hányéves vagy?

2012. máj. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak nem gáz, de magadnak kell bevallani és magaddal kell tisztázni az ilyenféle fantáziálásokat. Megbánni meg biztos nem fogod :D Egyetlen egy alkalom, ha téged elégítenek ki orálisan, szerintem belefér még egy 100% hetero illetőnél is.
2012. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy? Sorban válaszolok a kérdéseidre. Attól függ hogy vonzódsz-e a lányokhoz. Ha igen akkor bi vagy :-). És egyetértek. Bi-nek lenni nagyon jó dolog! Mind a kettő nemből jut neked úgy, hogy még élvezed is! :D :P :-) ha nem mutatsz különösebb érdeklődést a lányok iránt, akkor meleg vagy :-). De az nagyon cuki ^.^ Én 15/bi/F vagyok. Hát nekem érdekesen kezdődött. Nagyon nagyon kíváncsi voltam arra hogy milyen egy forró farkat kényeztetni, és az, hogy milyen az amikor egy farok van bennem. Hát mindkettőt megtapasztaltam. Éppen az után miutrán 14 lettem. :-). Most már gyakorlottabban vadászok a pasikra <3 :-) a fantáziád, az meg valami állatira vadító! ;-) :-) . Szívesen lennék az egyik srác a fantáziádban, azt hiszem. :D :* ja és ha kipróbálod, akkor először LEHET. DE CSAK LEHET! Hogy megbánod. Én megbántam. Enyhe depressziós érzés tört rám hogy: úristen! Mit csináltam?!! ... de 2,5 óra után újra vadul akartam és vágyakoztam a fiúkkal való együttlét iránt. Végső szóban... egyáltalán nem gáz ha ilyen érzéseid vannak! Ez is csak egy nemi hovatartozás. Ha kipróbálod és tetszik, és utána is akarod az egy más érzés :-) eltér a normáltól de ez épp így jó :-) ennyit tudok neked mondani :-). Ha szeretnél még tudni valamit, írj üzenetet ;-) :-). :-)
2014. szept. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!