Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg létezik melegségről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik melegségről leszoktató módszer? Van akinek bejött?

Figyelt kérdés
Hallottam egy ilyen módszerről, de senki nem tudta hol ki csinál ilyet, stb.

2012. máj. 3. 18:32
 1/8 FDra ***** válasza:
100%
Összesen négy betű a válasz: K-A-M-U!
2012. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy az illető tényleg meleg-e vagy csak kamu-meleg. Ha tényleg az, akkor természetesen nem lehet leszoktatni róla, ő ilyen.

Ha csak kamu-meleg, akkor elég neki egy jó nagy atyai nyakleves.

2012. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
hát én biszex vagyok. kb 20 éves koromig barátkoztam fiúkkal utána 5 éven keresztül senkim se volt, egyedül laktam Budapesten és dolgoztam( számítógép szerelő) de mostmár 2 éve van egy barátnőm és persze már le is feküdtem vele és valahogy már nem vonzódom a fiúkhoz de van olyan érzésem hogy egy kicsi homoszexualitás még maradt bennem de inkább a nők :)
2012. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy módszer volt amit egy srác csinált. Pavlov kutyájára épülő rendszer. Bevált általában fél évre simán.
2012. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is vmi ilyesmit hallottam, de sehol nem találtam senkit aki tudja hogy kell.
2012. máj. 3. 19:05
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Sok jégkocka, hőkondi...
2012. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikusokkal szemben létezik olyan, hogy javító erőszak. Arról szól, hogy egy vagy több pasi elkapja a leszbikus csajt, és megerőszakolja, mondván, ha megtapasztalja végre, milyen a f@sz, akkor majd rászokik, és normális heteróvá válik. Mondani sem kell, nem éppen etikus és működőképes eljárás, ennek ellenére Dél-Afrikában például kifejezetten elterjedt.
2012. máj. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A homoszexualitás részben neveltetés, részben genetika kérdése. Nevelni lehet, de mit sem ér az ösztönökkel szemben. Genomot manipulálni lehetséges ugyan, de hogy iktassanak ki egy olyan gént, - vagy épp szekvenciát, - melynek létezéséről csak sejtéseik vannak a kutatóknak. Egyesek szerint, célravezető a megfélemlítés, vagy a kirekesztés, mondván hátha "kijózanodik" a delikvens, de ezek csak látszatmegoldások. Tehát nem, nem lehet megszüntetni.
2012. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!