Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elmondjam a családomnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a családomnak?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ért véget egy 3 éves kapcsolatom egy fiatalemberrel. Most úgy érzem, hogy átlátok a hímneműeken, szinte már "undorodok" tőlük.

Hölgyek után kezdtem érdeklődni. Addig jutottam, hogy képes lennék felvállalni magam mellett egy lányt. A probléma az, hogy édesanyám elítéli a leszbikusságot, talán még a biszexualitást is... Biztosan... Ha tudja, hogy találkozom valakivel, azonnal jön a gyanakvó kérdés, hogy "Nővel találkozol?".

Csalódást okoznék, ha kiderülne, ha a következő párom azonos nemű lenne velem. Hogy fogadtassam el a családommal ezt a kalandozásom(?)...? Titkolózzak a családom előtt tovább?



2012. máj. 13. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Mondd el!

Mert az hidegzuhanyként fogja érni őket,ha meglátják nálad a felcsatolható brokit

2012. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ülj le és gondold végig, hogy tényleg minden pasi ilyen. Mert nem kell rögtön melegnek lenni, ha egyszer-kétszer csalódik az ember. De ha mindenképpen ezt választottad, igen mondd el anyunak. Ha szeret, akkor így is el tud majd fogadni téged.
2012. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmiképpen se titkold el..biztos fura lenne,megértheted,de egy idő után csak elfogadnák.Mondd el finoman és várj. Kell egy kis emésztési idő. (Amúgy szerintem akkor inkább,ha már tényleg lenne barátnőd.)

Sok sikert ! :)

2012. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Én a helyedben nem bántanám meg ilyesmivel a szüleimet. Ahogy én kivettem az írásodból, igazából nem is vagy leszbikus, csak átvert már néhány hülye ember, és nem tudod elhinni, hogy létezik normális férfi is, inkább általánosítasz, és olyan valaki akarsz lenni, aki nem te vagy.

A család viszont fontosabb, mint az ilyen "hóbortok", szóval, én inkább nem tennék kockára egy szülőkkel való kapcsolatot. Ha tényleg biszex vagy, inkább csak kalandozgass lányokkal, komoly kapcsolatra pedig keress egy olyan férfit, aki valóban megérdemel téged.

Az ilyen erős szavakat, hogy "undorodok", pedig inkább mellőzd, mert te se szeretnéd viszont kapni, mondjuk például pont édesanyádtól, ugye?

2012. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

háát...képzeld bele magad anyud helyébe, ha mondjuk te lennél bi/leszbi ellenes és a lányod ezt bejelentené. az elején tuti húzós lesz, lehet egy ideig nem is fogtok beszélni és évek fognak beletelni mig helyreáll köztetek a jóviszony. rosszabb esetben meg soha.

ha mindenképp el akarod mondani, akkor is várj még pár hetet vele, lehet csak 1 fellángolás az egész.

azt tanácsolnám inkább mint egy előttem szóló is. lehet normális srácokat találni, nyilván nem könnyű, de vannak még páran.

2012. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ne mondd el. Felesleges, amíg nincs olyan ember, akit felvállalnál. Ráadásul lehet, hogy közben visszatérsz a férfiakhoz. Ne terheld ezzel addig a szüleidet.
2012. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%

Miből gondolod, hogy csak azért, mert csalódtál a férfi nem egyik egyedében, a többi is szemét? Miért általánosítasz? És ha összejössz egy nővel, akkor az tuti, hogy működni fog? Mi a biztosíték arra, hogy vele majd minden klappolni fog? És ha benne is csalódsz, akkor ki lesz a következő célcsoport?

Ne általánosíts, a férfiak között igenis van normális is, csak észre kell venni őket!

30/N

2012. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ácsi!

Nem általánosítottam... csak egyszerűen tényleg olyan, mintha átlátnék rajtuk. Hiszem, hogy van köztük/köztetek normális pasas... De már nem tudok úgy rájuk/rátok nézni, hogy el tudjam képzelni magam egy férfivel. Elnézést az "undorodom" miatt. Úgy értettem, hogy nem tudnék hozzáérni egy férfihez. Azt nem garantálja senki, hogy egy nővel sikerülne egy tökéletes kapcsolatot összehozni, de azt garantálja valaki, hogy férfivel igen?

Én belegondoltam abba, hogy ha egyszer lesz egy lányom, aki bejelenti, hogy leszbikus. Édesanyámnak és nekem más felfogásunk lehet. Én úgy gondolom, hogy ha valakit szeretünk, akkor az nem függ attól, hogy a szeretett személy milyen nemű. Ha szereted azért szeretet, mert Ő Ő! És nem számít, hogy nőről vagy férfiről van szó. Édesanyám szerint pedig az az ember, aki a saját neméhez vonzódik, az beteg. Pedig bebizonyították, hogy a szexualitás genetikailag kódolva van.

Ez a "fellángolás", már tart egy ideje és őröl a kérdés, hogy felvállalhatom-e a család előtt azt, akit szeretek.

2012. máj. 13. 22:00
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Ki kell, hogy ábrándítsalak kislány, de anyudnak is igaza van, csak abban, hogy a homoszexualitás egy neurológiai betegség. A normálistól ELTÉRŐ hajlam. Nem elítélendő (most már), de nem természetes.
2012. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Az ég szerelmére, mi ebben a természetellenes? Milyen jogon dönt az ember természetesről és természetellenesről, skatulyáz be mindent önnön véleményének, nézeteinek megfelelően, annak függvényében hogy mi egyezik, vagy épp tér el ezektől? Nem vitatkozni szeretnék, mert átérzem a hetero emberek helyzetét is, hiszen ez számukra egy idegen világ, egy világ, amelyben bizonyára sosem jártak mélyrehatóan, és bizonyára nem is fognak a jövőben sem. Csak annyit kérek, ne kezeljünk egy olyan jelenséget természetesség elleni véteknek, amely már az emberiség hajnalától kezdve van jelen életünkben, minden kétséget kizáróan okkal. Teológiai szempontból, ha Isten a maga képére teremtette az embert, - márpedig ugye a Biblia ezt tanítja, - akkor nem véletlenül teremtette meg a homoszexualitást is. És itt a bökkenő, hogy a Szentírás viszont már nyíltan ítéli el ezen jelenséget. Ez számomra ellentmondásos, de ki vagyok én, hogy Isten földi küldötteit bíráljam a számomra nem világos bibliai vonatkozásokat illetően... Evolúciós szempontból pedig, szintén meg kellett volna szűnnie, ha semminemű célt nem szolgálna. Márpedig látszólag - hangsúlyozom: látszólag - semmi haszna nincs, hiszen a legfontosabbal, vagyis az utódnemzéssel, - rendszerint, egyértelmű okokból kifolyólag - nem foglalatoskodnak. De ha semmi haszna nincs, miért van jelen még mindig? Miért születnek a mai napig meleg és leszbikus emberek? Tehát mindkét oldal felől tévedés történt volna a rendszerben? Tévedett Isten, aki a Világegyetemet teremtette, tévedett a tévedhetetlen, a Mindenható, kitől minden szféra származik? Vagy tévedett az evolúció? Ilyen végzetes hibát ejtett volna - véletlenül - a fejlődés biológiai ranglétráján? Kérdés kérdést vet fel, kérdésben kérdés születik, és annyi mindent homály fed, annyi mindenre nincs magyarázat, de nem baj... Az ember addig is Istent játszva kérdőjelezi meg magát a Teremtőt, vagy az evolúció racionális logikáját, függetlenül attól, ki mely mellett áll.
2012. máj. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!