Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tennél, ha egy jó haverod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha egy jó haverod bevallaná, hogy szerelmes beléd?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác. Nagyon jó haveri viszonyban vagyunk, viszont keveset találkozunk. Néhány hónapja jöttem rá, hogy én szeretem is őt és vonzódom is hozzá. Nagyon helyes, számomra Ő a tökéletes. Érzem, ha látom, hogy máshogy ver a szívem, izgatottabb vagyok, és egyszerűen csak azt érzem, hogy kell nekem, szeretem, vele akarok lenni.(ezt most nagyon fura leírni, de ha egyszer ez van?...)

17/F bi



2012. máj. 19. 01:46
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
ha tetszenének a fiúk akkor valószínű nem venném rossz néven,ha meg nem akkor meg valószínű hogy pofán vágnálak és elmennékXDde amugy az első tartozik rám:P
2012. máj. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer szerelmet vallottam egy barátomnak. Persze heteró volt a srác. Nagyon megértő volt, nem szakadt meg a barátságunk emiatt, de azért érezhetően megsínylette a dolgot.
2012. máj. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
várjá várjá várjá. úgy kezded, hogy tetszik egy srác. a végén meg írod hogy 17F?? nem hinném, hogy jó ötlet :D
2012. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Biszexuális(nem divatból!!) lány vagyok.Bevallottam egy lánynak,egy barátnőmnek,akit 2 éve ismerek,hogy biszex vagyok és,hogy hozzá is vonzódom.Nagyon jól fogadta..ez volt februárban.Ma elmentem vele a Tescoba,utána meg leültünk egy parkba.. ott dumáltunk,egyszer csak elkezdett esni az eső..erre ő mondta,hogy menjünk,mondom jól van..és akkor szájon pusziltam.. tudta,hogy megakarom csókolni,de pont a park mellett volt a r*hadt iskola,amibe az egyik haverja jár..és a szájra puszi után mondta ezt a dolgot..na mindegy..de azért jó volt.. az egekben vagyok még most is!
2012. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

utolsó: dejó :) ennek örülök


én bárhova hívom, sose jön :/ így tehát valószerűtlen hog hsonló történjen velünk is.

régebben sokszor voltunk együtt itt-ott, de akkor még nem voltam ennyire elszállva tőle, visszafogtam magam, hogy nehogymár belézúgzak, majd elmúlik..... Hát nem! nem múlt el, sőt erősebb lett, pláne most, hogy már régóta láttam és egyre jobban hiányzik.

2012. jún. 3. 01:54
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
a haver kinézetétől függ,ha sexi akkor hamar csajra lelt a bisex barátja személyében.na jó lennék néha pasi is,de jó ha tudja,hogy azért a csajokkal nem vetekedhet.egy darabig miztos eggyüt lennénk.
2012. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Nézd haver, szerintem sok jóra ne számíts egy ilyen kitárulkozás után. Hagyd a fenébe és keresgélj meleg bárokban, stb.
2012. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha hiába hívod, nem megy veled sehova, akkor az már kb. veszett fejsze nyele... nem érdekled "úgy", meg máshogy sem, vagy mégis kiszúrta, hogy érzel valamit iránta, azért kerül. Mondj le róla, keress valaki mást. Tudom, nehéz, de meg kell tenni, mert magától nem lesz jobb, a reménytelen szerelem sose szakít veled, neked kell otthagynod.
2012. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én azt tanácsolom, ha tetszik, ne add fel! :) Talán nem kell mindenképp kimondanod, hogy "figyelj haver, én biszex vagyok, és tetszel"; lehet, hogy egyszerűbb csak úgy alakítani a helyzetet, hogy érezze. :)
2012. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Főleg az utolsót :) majd úgy alakítom a dolgokat.
2012. jún. 4. 23:03




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!