Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikus prostituált?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus prostituált?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy van -e igény rá. 23 éves lány vagyok, biszex és megfordult a fejemben a gondolat, hogy esetleg lefeküdnék akár 40 feletti nővel is, ha vonzó és minden stimmel köztünk, anyagi támogatásért. Mekkora az esély, hogy találok olyan nőt, aki esetleg vevő az ilyesmire?

2012. jún. 25. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, csak nem határozzák meg "leszbikus prostituált"-ként az esetet. Figyeld meg, felmész egy olyan oldalra, ahol lányok kínálják magukat - nem sokan, de jópáran írják, hogy "leszbikus szex"-et is vállalnak. Persze, van, amelyik kiteszi, hogy csak úgy, hogy harmadikként száll be, van, amelyik pont ennek az ellentéte, csak egyedül lévő lányt fogad. Nézd... te tudod.

Én nem vagyok 40 fölötti, ha lefekszem valakivel, az nem pénzért van stb. De előfordulhat, hogy van rá igény. Viszont, ha megnézed a társkereső oldalakat, ahol bejelölik a lányok, nők az alkalmi kapcsolatot, szexet... Ott általábna kikötik, hogy pénz nincs, max. jó barátnőség, más közös programok, színház stb.

2012. jún. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem azt szeretném, ha valakinek a kitartottja lennék. A tandíjamról van szó, ami nagyon drága. Van munkám, de nem jön be annyi belőle, hogy kitudjam fizetni... :/
2012. jún. 25. 23:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én benne lennék.
2012. jún. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus szexszel nem fogod megkeresni a tandíjra valót. Ahhoz pasikat is be kell vállalnod. Sokkal kevesebb a női kuncsaft, mint a férfiak. Persze azt megjegyezheted a hirdetésedben, hogy nőket, asszonyokat is szívesen fogadsz, és lehet, hogy lesz egy-két női vendéged, de alapvetően pasik fognak megdugni, ezt nem tudod elkerülni ebben a szakmában.
2012. jún. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pedig épp ezt szeretném kikerülni... Nem akarok pasiktól semmit! Ahhoz nem lenne gyomrom... És valójában csak 1, max. 2 nőt vállalnék.
2012. jún. 26. 10:23
 6/9 anonim válasza:
100%

ez egy hivatás amire születni kell szerintem. vonzania kell különben tényleg hányni fogsz tőle. felejtsd el. menj ki svájcba egy évre bébiszitternek és rögtön jobb pénzeid lesznek.

bár lehet olyan mint a mélytorok. tanulni kell, tapasztalni és megszokni. :DDD

NE MENJ EL KURVÁNAK HA NEM BÍROD LELKILEG. tönkre fog tenni. :(

2012. jún. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha biszex vagy, akkor mért irtózol annyira attól, hogy pasival csináld? Nem mindegy például, hogy egy nőt vagy egy férfit elégítesz ki pénzért a száddal?
2012. jún. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, ha minden nap más férfivel kellene szexelnem, az kiölne belőlem minden érzelmet!

Utolsó, nem, nagyon nem mindegy!

2012. jún. 28. 07:22
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

(Hidd el, mindennap más nővel is ugyanolyan érzés lenne.)

A többit meg leírták/leírtuk. Női részről alig van kereslet. Kizárólagosan nem fog menni. Sajnos-nemsajnos.

2012. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!