Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak én furcsálom ennyire?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én furcsálom ennyire? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több az olyan lányismerősöm, aki átmegy biszexuálisba, csókolózik lányokkal,stb,de általában részegen,buliban. Én személy szerint szeretem a bi/lbi filmeket, semmi bajom sincs a bi és a homoszexuálisokkal, csak valahogy 'rosszul érint' és 'dühít', hogy az olyan lánybarátaim, akik eddig kizárólag fiúkkal voltak,mostmár lányokkal is csinálják.. Pl. a barátnőm még állítása szerint nem volt lánnyal, nem is vonzza, még részegen sem, fantáziálni persze szoktam, hogy megcsókol egy másik lányt, de a való életben ezt nagyon nehezen viselném tőle.. Tehát összefoglalva: ti hogy viselitek/viselnétek, hogy a környezetetekben lévő ismerősötökről,barátotokról kiderülne hogy a másik nemhez is vonzódik?

Fiúk, a ti barátnőtökben van hajlam?

18/F



2012. jún. 30. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Nincs benne hajlam, és nem is díjaznám.
2012. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dxeno ***** válasza:
0%
Felfogás kérdése. Engem személy szerint idegesít ha két "hímnemű" falja egymást. Ha két csaj,az tökmindegy. Ha a barátnőm,meg valami 3. csaj,az kifejezetten jó. Számomra. De egyébként meg ez nem feltétlen biológiai okokra vezethető vissza(Szerintem). Nagyon"menő" mostanság ez a "mindenkivel smárolok" meg ez a "részegen mindent bevállalok".De általánosságban elég szánalmas/visszataszító.
2012. júl. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, engem is ez a divatbiszexualitás zavar a legjobban.. Dehát ők tudják.
2012. júl. 1. 00:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak én nem látok ilyen lányokat? :/
2012. júl. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szórakozóhelyek, fb televan velük. :)
2012. júl. 1. 00:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Fb? Inkább ilyen fiúkkal. :/ Szórakozóhelyekre járok, de ott se láttam még ilyet. :O
2012. júl. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
engem is rosszul érintene, persze függ attól is, hogy után teljesen leszbi lesz-e. amúgy meg azért nem jó a bi barátnő mert elmegy barátnőjéhez még akkor sem lehetsz biztos benne hogy mit csinálnak ;) amugy rakhatnál föl róluk képet videót hátha akkor megjön a kedvem egy hosszabb fogalmazáshoz xD
2012. júl. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De lehet én a saját társaságommal megyek általában, és bár elég sokan vagyunk de köztük nincs ilyen egy se. Azért láthatom így. Meg ismerős társaságokban is inkább fiúban láttam://
2012. júl. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Á most olvasom! Részegek! Ez a magyarázat biztosan hogy "sötétben" tapogatóznak és manapság egyébként is sok lány nagyon hasonló egy fiúhoz, és részegen talán picit..hm mellémennek?:D
2012. júl. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem mindig vannak, de elég gyakran látni manapság :D

Képeket nemszívesen linkelek, mert a végén megsértődnek :D

Hát, én a fiú-fiú dolgot nagyon nem szeretem látni, van pár meleg ismerősöm, nagyon rendesek, stb., de ha látok két fiút ahogy smárolnak.. Igen, biztosan a világítás miatt történnek ilyenek, bekéne vezetni a fejreszerelhető lámpát a diszkókban :D

2012. júl. 1. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!