Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Már pár éve vonz a dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már pár éve vonz a dolog, hogy leszopjak egy fiút. Eddig nem mertem megtenni, de mostanában újra érdekel a dolog. Időről időre előjön bennem a vágy, közben pedig a lányokat szeretem, van is barátnőm. Szerintetek mit tegyek? Szerintetek biszex vagyok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 00:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
22 vagyok amúgy.
2012. júl. 5. 00:15
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb, mintha kakiszexre vágynál.
2012. júl. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

hát igen :)

de azért ez is fura nekem,hogy más farkára vágyom,

viszont nagyon kívánom :P

2012. júl. 5. 00:26
 14/22 anonim ***** válasza:
93%
Én még mindig a banános megoldást ajánlom. Képzeld azt hogy az valami más. Aztán ha fél másodperc után nem röhögöd ki magad vagy undorodsz el hogy mekkora barom vagy, akkor valószínű tényleg érdekel a dolog. :)
2012. júl. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
már próbáltam a banános megoldást,és csak jobban felizgatott :P
2012. júl. 5. 00:31
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan könnyű találni ehhez partnert, bár egy percig sem kétséges, hogy ha csak a saját baráti körödben keresgélsz, akkor is hamar találni fogsz erre valakit. Egyébként nem merted megtenni, tehát már lett volna rá lehetőséged? Az hiba - elsősorban magaddal szemben. Hiszen mint írtad, x év után tört elő megint ez belőled.
2012. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

HA erre vágysz, próbáld ki, nem szabad a vágyakat elnyomni. Az, hogy közben minek cimkézed magad, illetve a társadalom, hogyan "buzáznak" meg "homároznak" itt az értelmes hozzászólók, ne érdekeljen.

Nem kell a kategóriákhoz (biszex, heteró, homó) ragaszkodni, mindenki az, ami, én pl. "omniszexuális" vagyok (Ilyen kategóriát még nem talált ki a társadalmon, kitaláltam hát én!)

2012. júl. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%
én is ugyan ebben a helyzetben vagyok és pontosan ugyan igy ahogy te leirtad!
2012. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
d
2012. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintetek mit tegyek?

Már pár éve vonz a dolog, hogy leszopjak egy fiút. Eddig nem mertem megtenni, de mostanában újra érdekel a dolog. Időről időre előjön bennem a vágy, közben pedig a lányokat szeretem, VAN IS BARÁTNŐM. Szerintetek mit tegyek? Szerintetek biszex vagyok?


Semmit ne tegyél.Kiemeltem, hogy miért ne.

Bár ha a barátnőd nem ítéli el a biszexuális férfiakat és elég "laza", akkor mondd el neki, hogy ki szeretnéd próbálni egy olyan neművel mint te. Szerencséd van ha belemegy de valószínű, hogy nem fog megbarátkozni a gondolattal egy könnyen.


Szerintetek biszex vagyok?

hát igen :)

de azért ez is fura nekem,hogy más farkára vágyom,

viszont nagyon kívánom :P


Ez alapján eléggé annak tűnsz. Bár, talán ez csak egy kis fellángolás és ha megkaptad egyszer amire vágsz utánna már nem fogod kívánni.

De én inkább ez előbbi variációra gondolok.

2012. júl. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!