Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Impotens lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Impotens lennék?

Figyelt kérdés

Pár hete egyáltalán nem érzem szükségét annak, hogy szexuálisan kielégüljek. Sőt, mintha egyáltalán nem izgatna fel se nő se férfi.

Szerintetek impotens lettem?


20/bi/F



2012. júl. 7. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Agyadra ment a meleg. mind2
2012. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Impotens az, ha akarod csinálni, de nem áll fel. Ha nem akarod csinálni, akkor csak egyszerűen csökkent a szexuális vágyad.
2012. júl. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ebben az időben nekem is ágaskodik, de kell vagy 15 perc, hogy legyen belőle valami...
2012. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább vagy aszexuális. De jó neked. Én az ellentéted vagyok, csak én nem kellek a lányoknak, de sajnos fiúknak igen, bár hetero vagyok, de itt kaptam már olyan célzásokat, hogy bejövök egy meleg fiúnak, na szép, mondom. Tényleg nagyon ronda lehetek, ha már csak a meleg fiúknak jövök be. :/
2012. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20 éves vagy és ezt gondolod az impotenciáról? Okos gyerek lehetsz. Bár ki tudja, lehet mellékesen impotens is vagy.
2012. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy csupán egy kis kiégésről van szó? de szerintem el fog múlni, méghozzá nem is akárhogy XD
2012. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valszeg csak a hőség tett be a libidódnak.
2012. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én se értem pontosan, hogy most egyáltalán nem áll fel vagy csak nem kívánod szexet/masztit(de feláll)?
2012. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2012. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
apudda cekceltéééé?:))(K)
2012. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!