Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagy meleg fiúk!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagy meleg fiúk! Nektek bejön, ha eszközként használ titeket egy srác?

Figyelt kérdés
Esetleg kínzás vagy vmi agresszív? Ha igen mi jön be és hány évesek vagytok?:)

2012. júl. 19. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem épelméjű lenne az, aki arra gerjed, hogy eszközként tekintenek rá. Bár valahol olvastam, hogy ezek az emberek eléggé veszélyesek tudnak lenni.

Mindenesetre nem, nem jön be.

2012. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, egyátalán.


19

2012. júl. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valamilyen szinten bejön ez a fétis néha fantáziálok róla de csak a lightos verziója szerepjáték szinten bőr cuccok bilincs meg kötél az ami nálam beleférne egy ilyen be a kínzás meg ami fájdalmat okoz az már nekem nem jön be


17

2012. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is a light, illetve az hogy a srác mindent megtesz amit mondok, de persze ha nem ok úgy is szól, hisz ez közös öröm:)
2012. júl. 19. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak ilyen fetish jönbe meg olyan ha rabszolga vagyok de mint ilyen ,hogy kínzás nem.Am 24 vok.
2012. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejön ha erősen harapdál és erősen dug, hogy szinte szétszakadok:D Meg rabszolga is szeretek lenni.pl.azt mondja h most szopjam, vagy pucsítsak be neki

17/F

2012. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem igazán esetleg egy nagyon light kötözöst beválalok,de inkább a barátnője legyek ne a sex-eszköze.

27/f

2012. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!