Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk! Ti mit szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk! Ti mit szoktatok sráccal csinálni? Én is bi lennék?

Figyelt kérdés
Régóta érdekel h egy srác kielégítsen, de félek ez már bi hajlam és annyira nem fekszik. A kérdésem, hogy szerintetek van értelme kipróbálni? Ti mivel kezdtétek? NA és hol találni pesten max 25 éves srácot aki "beavat"? Bocsi ha h-lyeséget kérdezek...

2012. júl. 20. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Én még sráccal nem csináltam semmit. A "van-e értelme" kérdésedre meg azzal a válaszkérdéssel tudok szolgálni, hogy "van-e értelme szőke, barna és fekete hajú csajjal is lefeküdni". Ha leakarsz, akkor van, de hogy csak "ezt is megéld", nincs.


Találni meg igazából bármilyen meleg srácot találsz, a megfelelő siteokon és szórakozóhelyeken.

2012. júl. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha izgat a dolog, akkor természetesen van értelme kipróbálni, és azt, amihez kedved van, ami a titkos vágyad. Ha azon fantáziázol, milyen lehet a szádba venni egy másik srác péniszét, akkor vedd a szádba! Ilyen egyszerű, nem kell bonyolítani.

Hidd el, magától jön minden, csak a gátlásokat kell levetkőzni!

2012. júl. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Így van. Úgyis ki fogod próbálni előbb-utóbb, ugyanis ha ilyen szinten van benne az agyadban a gondolat, akkor újra és újra ki fog törni belőled a vágy - valószínűleg egyre erősebben. A "...van értelme kipróbálni?" kérdés pedig innen kezdve értelmét veszti :) Megkockáztatom, hogy ha kipróbálod (maradjunk csak az orálnál), akkor tetszeni fog. Már persze ha be mered ezt vallani magadnak. De sajnos ehhez partnert találni már közel sem ilyen egyszerű. Esetleg ha a társaságodban szintén vevő lenne valaki ilyesmire...
2012. júl. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Társaságból nem mernék! Nektek hány évesen volt? Ha itt van vki aki beavatna annak is örülnék!
2012. júl. 20. 09:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam verni haverokkal, írj privit. 15/f
2012. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hanyatt fektetem, lehúzom a fehérneműt és kézzel hozzá nem érve csak a számmal, nyelvemmel felállítom és amikor már kemény akkor óvatosan bekapom és finoman szopom. 20 centist is tövig tudok bekapni (ma már) de amikor érzem,h hogy el fog élvezni akkor a makkját izgatom, hogy a nyelvemre élvezzen.

Utána még párszor tövig bekapom és örülök az örömének!

2012. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!