Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg vagy nem meleg? Esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagy nem meleg? Esetleg biszex?

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki volt osztálytársam is egyben és megfigyeltem nála dolgokat amig arra engednek következtetni legalábbis az a gyanút keltik bennem hogy meleg.Úgy konkrét dolgot nagyon nem tudok megemliteni nála ami arra utalna hogy meleg de sokszor volt már hogy olyan intim helyzetbe került velem például ahol azt láttam rajta hogy zavarba van.Nagyon jók voltak ezek a közös percek nekem is nagy erőfeszitésembe került hogy amikor pl. a pad fölé könyökölve egymás szemébe néztünk megne érintsem simogassam vagy bármi iylesmit ne tegyek ami őt összezavarta volna.A másik árulkodó tény hogy az anyjával él plusz van egy nővére az apja mindig távol van és egyszer valaki ezzer magyarázta hogy néha furcsán viselkedik.Mindent összevetve mit gondoltok lehetséges hogy meleg/bi vagy csak én képzelek túl sokat az egész mögé?

2012. aug. 3. 23:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Te is és ő is.
2012. aug. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Hát ez így még semmi.

Hány éves?

Bejön vagy mi?

2012. aug. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Első:Azt eddig én is tudtam magamról hogy nem vagyok tiszta hetero szerinted miért foglalkoztatna ennyire a kérdés?!Az viszont érdekelne,hogy mivel indoklod hogy őt pl melegnek véled!
2012. aug. 3. 23:14
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
Mit érdekel az téged,hogy ő meleg-e vagy sem?
2012. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

17...hát mondhatjuk,de mint barát is szeretem csak nem szeretném ha becsapná önmagát.

Volt még,hogy összekaptunk és akkor majdnem elcsattant egy csók,de az is tiszta véletlenségből.Utánna meg nem nagyon tudta hová tenni az egészet.De mindig olyan édesen mosolygott főleg fiúkra,mondjuk ő alapból ilyen barátságos természetű,ezért gondolom biszexnek.Nade kitudja.

2012. aug. 3. 23:17
 6/22 A kérdező kommentje:
Harmadik:Egyszerüen csak érdekel.Nyugi nem fogok az életére törni csak szeretném tudni,hogy mire véljem azokat a közös pillanatokat amiknek együtt részesei voltunk simán csak barátság vagy több miatt mert ahhoz elég bensőséges kapcsolat volt a miénk.
2012. aug. 3. 23:20
 7/22 IamME21 ***** válasza:
sok embrben megvan a bihajlam, de valakiben nem elég erős ahoz, hogy az illető ténylegesen szerelmet érezhessen. ettől függetlenül, még lehet igazad a sráccal kapcsolatban, és lehet, h bi.
2012. aug. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"nagy erőfeszitésembe került hogy.. megne érintsem...."

ha ő bi, akkor te mi vagy?

2012. aug. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 konnerth ***** válasza:
hány éves a másik ember akiről te beszélsz? mert ha 17 akkor nem kell csodálkozni hogy még az anyjával lakik...Egyébként én totál magamra ismertem abban amiket leírtál :)...Mármint hogy barátságos, anyjámmal lakom, van egy nővérem és apám mindig távol van...Mond csak úgy érdeklődésből hol is laksz? ha akarod privátban is elküldheted...nyugi nem akarok semmit csak szimplán megtudni hogy nem-e rólam van szó :)
2012. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
02:56 hidd el még magam sem tudom de most nem én vagyok a téma hanem ő.
2012. aug. 4. 12:39
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!