Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Én heteró vagyok, de néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én heteró vagyok, de néha foglalkoztat a gondolat, hogy kipróbálnék a szexet egy másik fiúval, hol találnék olyat aki belemenne?

Figyelt kérdés
Nyilván nem szeretnék senkinek az önérzetét sem megsérteni, olyat keresnék aki belemenne, de tisztában kell lennie, hogy lehet hogy nem lesz semmi. Eddig egy konkrét pasi sem tetszik de néha látatlanban fantáziálok, akkor izgat (biszex vagyok? mert a lányokkal nincs semmi probléma)

2012. aug. 9. 17:23
1 2
 1/16 anonim válasza:
0%
Irj rá SP-re Facebookon!!!
2012. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Uhhh, köszi. Így már el is ment a kedvem :)
2012. aug. 9. 17:40
 3/16 anonim ***** válasza:
26%

Erre csak ennyit tudok írni:

http://www.youtube.com/watch?v=P-lKfqIV7B0

2012. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
A kérdésedben az első mondatod legelső állítása, már nem igaz, ha ilyet gondolsz. Felejtsd is el. Te nem vagy heteró, csak f*sol attól, hogy agyonvernek vagy kiutálnak mert b.uzi vagy.
2012. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon értelmes válasz volt, ilyesmitől nem félek, és heteró vagyok mert ezt biztosan tudom. Csak néha megragad a fantázia, ennyi. Amúgy nem hiányzott eddig sem. Csak kipróbálnám hogy milyen.
2012. aug. 9. 18:00
 6/16 Mókusgyilkos ***** válasza:
50%

van 1 tippem: pörgess le 1 fantáziát aztán ragadj ki belőle 1 jól elkülöníthető részt majd az alapján abból 1 kulcsszavat / kifejezést pötyögd be a googlebe és biztos találsz vmit.


de lévén ez itt a GYIK és a magyar nyelv alig alig megy itt a népnek ezért segítek:

tegyük fel h éppen arról fantáziálsz h pettingelsz 1 pasival [BRRRRRRRRRRRR ULTRA GAY!] akkor mit is csináltok ? elég valószínű h 1más farkával játszotok [BRRR HIPER GAY! még 1 fokozat és az már millenium falcon bakker] na most minek hívják azt ha a sajátoddal játszol? maszturbáció. mivel 2012 van ezért biztos h ez túl hosszú a megjegyzéshez ezért hívjuk masztinak. na most ha ezt kettő v több ember csinálja akkor az milyen program? közös. [és gusztustalan na m1.]


tehát a kulcsszavunk a "közös maszti"


firefox megnyit http//:www.google.hu/ bepötyög

keresőbe kulcsszó beír és

bumm így lett az első találat:

[link]


nah fiam nehéz volt?

2012. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Nem feltétlenül vagy biszex, és homo sem.


Egyszerűen csak nulla a társas életed.


Ha egészséges emberi kapcsolataid lennének akkor nem fordulna meg ilyesmi a fejedben.


Ezek pszichológiai vészjelzések az elmédtől, hogy valami nagyon nincs meg aminek meg kéne lennie.



Szóval be vagy fordulva...

2012. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Valóban...
2012. aug. 9. 23:30
 9/16 anonim válasza:
70%
és vajon az ide irogató barmok mit keresnek a "meleg" témakörnél? ezt sohasem értettem! na az ilyenek azok akik ha szembe állnának veled kedves kérdező barátom, megse mernének szólalni!
2012. aug. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Így van előttem szóló.

Bár az nembiztos, hogy élőben nem mernének megszólalni...


Mókusgyilkos te miért valaszolgatsz a meleg kérdésekre ha utálod őket?Titokban erre vered te sz*rrágó? Azt hiszed h 'jó kis' válaszaid vannak? Semmi értelmük nincs. Csak biztos nincs jobb dolgod mint itt piszkálni a melegeket?

Anyád nem nevelt meg rendesen?Jah, hogy téged meg se lehet nevelni, mert egy önimádó előítéletes homofob kis........vagy.

Biztos nincsenek barátaid.Akik foglalkoznak veled.Vagy ha mégis, akkor ugyanolyan 'emberek' mint te.

2012. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!