Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ugye ez nem azt jelenti, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez nem azt jelenti, hogy biszex vagy leszbikus vagyok? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Teljesen kezdek megijedni, hogy leszbikus vagy inkább biszex vagyok. Amikor látok TV-ben vagy képen (teljesen mindegy) egy nőt, aki azért jól néz ki, akkor rögtön elkezdek "felizgulni". Nem is igazán magára a nőre, hanem inkább belegondolok, hogy egy pasinak biztos bejönne,rágerjedne és rögtön a szex jut róla eszembe. Szóval beleképzelem magam a pasi helyébe vagy nem is tudom. Viszont el nem tudnám képzelni, hogy nővel legyek. És természetesen a férfiak tudnak igazán beindítani, csak ijesztő, hogy mi ez nálam. Szerintetek? Ugye ez nem azt jelenti, hogy biszex vagyok? ÉS lécci normális, rendes válaszokat adjatok, ne legyetek velem lekezelőek és bunkók! Tényleg félek, hogy miért van ez! Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2012. aug. 14. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez nem jelenti azt.Nem kell ettől megijedni.Csak fantáziálsz.
2012. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az, ne félj, ezt sokaknál teljesen természetes és időszakos is lehet.
2012. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

És ha biszex lennél, az miért lenne akkora baj? ;)

Amúgy nem, nem hiszem, hogy ennyitől az lennél. :)

2012. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy az, csak nyitottab a fantaziad, ami joo.

Az erotika iparban es a mediaban mindenhol a nöket mutogatjak. Kedvezve ezzel a ferfiaknak. Mi nök, kisse ki lettünk ebböl hagyva. Ez nem azt jelenti ha konkret nöi testre izgulsz, hanem a szex jut rola eszedbe.

2012. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hú köszi az eddigi válaszokat!!! Rendesek vagytok! Egy kicsit megnyugodtam.:)
2012. aug. 14. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!