Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok vagy csak kíváncsi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok vagy csak kíváncsi?

Figyelt kérdés
Többször megfordult már a fejemben hogy kipróbálnám fiúval.Vagy gondolkodtam azon is hogy inkább nem csinálom soha.

2012. aug. 14. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiváncsi. Biszex majd akkor leszel, ha kipróbálod, és utána megint csinálod :) 26/f bi
2012. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne meg benned a minimális biszex hajlam, akkor a kérdés második felén sosem agyalnál :D Hiszen ha heteró vagy, nem szükséges bizonygatni (még magadnak sem), hogy nem akarod soha egy másik fiúval. De azzal nincs gond szerintem, hogy ki szeretnéd próbálni. Keress egy megfelelő partnert és próbáljátok ki (kezdetnek egy laza orál, ami vállalható simán). Utána érezni fogod, mi a helyzet.
2012. aug. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is NÉHA szoktam gonfolkozni azon, hogy milyen lehet efy másik lánnyal, de attól még nem tartom magamat biszexnek.

15/L

2012. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kíváncsi, de megpróbálhatod;) ha nem tetszett nyugodt szívvel mondhatod h nem vagy biszex˘˘
2012. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!