Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetséges, hogy biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy biszexuális vagyok? Vagy a sorozatos csalódások miatt kerültem ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Az első komoly barátom, akivel együtt éltem, megcsalt az eljegyzésünk előtt. A következő barátommal szintén így jártam. Ezek után ostoba módon belemenekültem egy kapcsolatba, ami borzasztó volt. Találkoztam valakivel, akit nagyon szeretek, de 5 hónap után jobbnak láttuk, ha szakítunk, sokat veszekedtünk, és nem akartam, hogy gyűlöljük egymást.


Lassan 3 hónapja, hogy nem láttam. Nagyon szeretem, ugyanúgy, mint amikor még együtt voltunk.


Mindezek ellenére a legjobb barátnőmmel már többször is közel kerültünk egymáshoz, szexuális kapcsolat (is) van közöttünk.


Hogy őszinte legyek, jelenleg így jó nekem. A volt barátom nagyon hiányzik, de egyértelmű, hogy én neki nem.


A leírtak alapján mit gondoltok? Csak a kétségbeesés miatt történik ez, vagy tényleg biszexuális, esetleg leszbikus vagyok?



2012. aug. 15. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor volt barátod akkor is együtt voltál barátnőddel,vagy érezted azt hogy vonzódsz más nőkhöz? Ha igen,akkor bi vagy, ha nem akkor lehet hogy csak a kétségbeesés miatt.
2012. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Régebben "fantáziálgattam" róla, hogy milyen lehet egy nővel, de sosem tettem volna meg. Amikor volt barátommal együtt voltunk, akkor egyáltalán nem gondoltam ilyenre, Ő jelentett nekem mindent, és a mai napig is ő az, akit szeretek.


Teljesen tanácstalan vagyok.

2012. aug. 15. 23:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazság szerint nem tudom...Fantáziálgattál róla,de megtenni nem tetted volna,most mégis.Biztosra nem merem mondani hogy bi vagy vagy nem.Talán egy kis hajlam van benned,aztán kitudja.Majd idővel kiderül szerintem hogy mi a helyzet.
2012. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem te biszex vagy! Ha nem lennél az, akkor nem tudnál nővel lenni, aki hetero az nem filozofál arról, milyen lenne egy másik nővel, hanem a gondolattól is hányingere van. Én is nő vagyok, és csakis a pasik érdekelnek engem, nem filozofálgatok nőkről. Tuti biszex vagy.
2012. aug. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Tulajdonképpen csak rajtad múlik, hogy biszexuálisnak tartod magad vagy sem. Nem csak az lehet bi, aki 50-50%-ban vonzódik férfiakhoz és nőkhöz is érzelmileg és fizikailag egyaránt, sokan preferálják valamelyiket. És vannak olyanok is, akik ugyan néha szívesen elvannak a saját nemükkel, de emellett heterónak tartják magukat. Lényegében azon múlik a válasz, hogy ki mennyire kezeli rugalmasan ezeket a fogalmakat.


Ha élvezed a szexet egy nővel (is), az "technikailag" lehet biszexualitás, de ha a barátnőd az egyetlen, máskor nem nézel meg lányokat, nem gondolsz ilyesmire, akkor lehet, hogy tényleg csak a sok csalódás miatt vagy vele, mert kell, hogy valaki törődjön veled.



Ne haragudj, ha ezzel még jobban összezavartalak.

2012. aug. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy biszexualis vagy. Nem kell ettol megijedni, az vagy aki, ugyanaz az ertekes no. Elj, szorakozz azzal akivel kolcsonosen jol erzitek magatokat.

Ha most novel, akkor novel. Ha jon majd egy ferfi aki megerdemel es megszereted akkor azzal. Vagy mindkettovel egyszerre.

2022. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!