Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek hol tudnánk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol tudnánk megvalósítani az együttlétet?

Figyelt kérdés

Van itt egy srác, akivel elkezdtünk beszélni arról, h kipróbálnánk ezt a pasi pasi témát, h mégis milyen.

De van egy nagy probléma, h ezt hol valósíthatnánk meg. Én lakótársal élek, aki jelenleg munkanélküli, és folyton otthon lóg, én meg sokat melózom, és amikor otthon vagyok, a lakótárs is otthon van. Szóval ez a rész kilőve, és ismerősöktől sem tudok helyet, mert még nem igazán szeretném ha erről tudna valaki. A srác meg vidéki, és ugyanúgy nincs helye.


Nincs kedvem 6-8 ezreket kifizetni egy-két óra miatt egy szobáért (persze ha nem lesz más...).

Szóval szerintetek hol tudnánk ezt nyugodtan lebonyolítani?



2012. aug. 16. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
És ha megkéred a lakótásradat, hogy egy délután/éjszaka menjen valahová, haverjához, barátjához, barátnőjéhez, mert te fel szeretnél vinni valakit? Nem kell tudnia, hogy kit, ha nem akarod neki elmondani.
2012. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, de nagyon parázok attól h valaki meglátna, és elindulna a pletyka, meg ilyenek...:S
2012. aug. 16. 00:38
 3/7 anonim ***** válasza:

PEdig érdemes rááldozni azt a 8 ezret egy szobára :) Sokkal mókásabb és élménydúsabb egy szállóban :)

PLusz, feleztek meg ilyesmi, sok 8 ezer forintos kétszemélyes szoba lehetőség is van. Sajnos ez van, ez a biztonságos, és ez a móka, nem bánnád meg

2012. aug. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szerintem próbáld meg. Szólj neki, hogy áthívnál este valakit, menjen el addig valahová, aztán ha a pasi fent van, zárd magatokra a bejárati ajtót, és akkor tuti nem lep meg titeket senki :)
2012. aug. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az egyik haveromnak is ilyesmi problémája volt.De ő azt csinálta hogy adót a lakótársának pénzt és elküldte moziba.Persze az nem derült ki hogy tényleg moziba ment-e de egész éljel nem volt otthon.
2012. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem utolsó, köszi a tanácsot, na de ha adok neki pénzt, kb ugyanott vagyok, mint ha elmennék szállóba...és akkor már ha fizetek, inkább a szálló!
2012. aug. 16. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:

De azért ha elmegy moziba kevesebb pénzt fizetsz

és éjszaka a szabadban?

eldugott pad?

2012. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!