Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex társadalom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex társadalom?

Figyelt kérdés
Miért hangoztatják itt sokan, h a biszecualitás olyan természetes lenne? Főleg a lányokat bíztatnak erre. Én főleg a médiát tartom felelősnek ezért. Ti mit gondoltok erről?

2012. aug. 18. 06:24
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
29%
ezt így nem mondanám.
2012. aug. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Kleo25 ***** válasza:
11%
Sajnos ez a divat majmolják egymást.
2012. aug. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
3%
nagy divat lett ez a biszex illetve a saját nemmel való szex, kapcsolat. lassan már az a nem normális, ha valaki egészséges és az ellenkező nemet szereti, vele űzi a huncutságokat. hát tegyék, lelkük rajta.
2012. aug. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
68%
Mi bajuk lesz tőle?
2012. aug. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
mindenki szíve joga csinálni amit akar az ágyban, legalább ebben az esetben nem kell a nem kívánt terhességtől tartani
2012. aug. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
12%
Elég illúzióromboló, mikor a barátnöjelölted - akivel mellesleg már "járogattok" - bejelenti, hogy inkább a nök... Nagy pofon.
2012. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
54%
Én nem értem az olyan lányokat, akik azzal jönnek, csókolóznának a barátnőjükkel, csak kipróbálni milyen .... miért miben különbözik egy fiú nyelv egy lánytól .... az hogy valaki leszbi, hát lelke rajta, de ide is oda , hát nekem ez magas még mindig, én valahogy lány létemre biztos nem szopnám azt a f@szt, amit előtte egy pasi segg.éből vett ki a srác !
2012. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

10:11

Részemről a nyelvét jobb, ha a szájában tartja, de az ajkakról is elmondható ugyanez, ha nem borostás az illető. Viszont a csókhoz hozzá tartozik az összesimulás is, és ott már lehetnek különbségek.


39F

2012. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és 10:11:

Én is mondhatnám, hogy nem nyalnám azt a punit, ami havonta vérzik. Kicsit túlagyalod ezt a dolgot. Különben meg úgy tudom, hogy a normálisabbja gumival dugja azt a nyílást.

2012. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
0%

persze, hogy vannak különbségek , ezért is nem értem hogy lehet egyszer lánnyal egyszer fiúval lenni , puszta kíváncsiság számomra nem magyarázat, mert akkor pl egy lány kíváncsi lesz milyen egy lóval és akkor kipróbálja .....ez valami genetikai hibakód ?:O vagy egyáltalán ez hogy jön, hogy lefeküdtem eddig pasikkal, most kipróbálom lányokkal is, mert Böcsinek jó a melle a és a segge, és ezút biszex leszek ?!:D

OK, gondolom az azonos neműek iránti vágy is így alakul ki, mármint a csak azonos neműek iránti , de ez nekem akkor is ....áh, inkább hagyom is, ez az én elméletem :D

2012. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!