Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy fogadtad amikor a párod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadtad amikor a párod közölte, hogy kipróbálná vele azonos neművel a szexet?

Figyelt kérdés

Velem most történt ez. Teljesen kibuktam. Több éve vagyunk együtt és nem is sejtettem, hogy ilyen vágyai vannak. Azóta nem tudok rá úgy tekinteni mint eddig. Folyton bőghetnékem van. Röviden közölte, nem ecsetelte mit hogyan. Megbeszélni sem tudtam ezt az egészet. És azt sem tudom, hogy hozzam fel a témát. Nem ítélem el a biszexeket, melegeket, de teljesen kiborít, hogy neki ilyen érzései vannak.

Becsapva érzem magam, mert több éven át hallgatott róla. Úgy gondolom, ha ez motoszkál a fejében akkor ki is fogja próbálni. Nem akarom hogy ez megtörténjen sem tudtommal sem tudtom nélkül(ha ellenkező neművel csalna meg sem tudnám megbocsátani).

Más hogy élte meg ezt? Én reagálom túl? Megpróbálok beszélni vele erről, de nem tudnám ezt az egészet elfogadni.

Hetero nő



2012. aug. 21. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

"vele"


Na de kivel? Most veled próbálná ki azonos neművel vagy ő?

2012. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

én ezt a kérést még nem hallottam de teljesen fel lennék háborodva. ez nekem gusztustalan.

mondjuk az még teljesen más ha egy nő próbálná ki egy másik nővel mert ott teljesen más történik.

de amit te írtál az elég bizar

2012. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én könnyen fogadtam, mert hozzá tette azt is, hogy:

Először csak nézném, aztán beszállnék én is a hármasba...:)

És azóta így is lett... :D

25F

2012. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Több éve vagytok együtt, házasságban (gyerek van?)? ( Vagy együtt éltek, esetleg függetlenül csak találkoztok egy kis szexre?)
2012. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt és nem csak szexkapcsolat. "Együttjárás".
2012. aug. 21. 13:01
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

"az még teljesen más ha egy nő próbálná ki egy másik nővel"


Az ugyanolyan deviáns, mint fiú fiúval. Értsétek már meg, hogy végső soron semmi különbség nincs a kettő közt!

2012. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Sehogy, mert nem tenne ilyen bejelentést. Gyűlöli a melegeket.. meg kérdeztem , hogy mit szólna ha valamelyik fiáról derülne ki.. majd a jövőben (még kicsik) .. elképedtem a válaszán.. Tudom, kénytelen lenne bele törődni.. de akkor is :)

Helye amúgy nem lenne mellettem, ha ilyen vágyai lennének.

Miben tudna többet nyújtani mint én? Orál, anál meg van, ha akarná (nem akarja) én is "megrontanám" .. max a test lenne más.. egy egészséges férfi ilyet nem kíván..

2012. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
6-ossal egyetértek. Gusztustalan mindkettő.
2012. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
szerencsére nem közölte. Nekem ez ugyanolyan megcsalás lenne, ha megtenné. És igencsak megzuhannék, azt hiszem. Nem biztos, hogy akarnám látni többé.
2012. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem buknék ki, viszont amíg velem van, ne feküdjön le se nővel, se férfivel. Ezt tartsa tiszteletben. És azért, mert én csaj vagyok, és nem tudok vele úgy szexelni, mint egy férfi, ne kalandozzon el. Ez olyan, mintha itt vagyok mondjuk 20 évesen, és azt mondaná, kipróbálná egy 50 éves nővel - ahhoz se tudok hozzászólni, mert nem vagyok ötven éves nő, de nyilván sz.rul esne, ha emiatt lefeküdne egy 50 éves nővel. Majd ha esetleg szakítunk, akkor kipróbálhat amit akar. De ugyanolyan megcsalás, mint a nővel.
2012. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!