Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A mai lányok miatt van ennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok miatt van ennyi meleg?

Figyelt kérdés
A mai lányok többségének - tisztelet a kivételnek - olyan elvárásai vannak, amit gyakorlatilag földi halandó srác képtelen teljesíteni. Lehet, hogy akiben csak egy nagyon kicsi vonzódás van a saját neme iránt, az is meleg lesz inkább, mivel fiúpartnert jóval könnyebben talál?

2012. aug. 28. 16:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez egy nagy baromság, nem lettem meleg, mindig is az voltam.
2012. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen balf*sz kérdést hogy lehet feltenni? xD
2012. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
lássuk akkor a kérdező gondolatait más szavakkal. Van egy biszex srác, aki inkább nőkhöz vonzódik, viszont nem kell a nőknek, és ezért inkább próbálkozik a saját neménél, mint a nőknél, hátha ott sikeresebb. Azért szerintem nem teljesen hülyeség ez a felvetés, de ehhez szerintem az kell hogy kb 50-50%ban vonzódjon mindkét nemhez, nem pedig nagyon kicsi vonzódás.
2012. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát a melegek nem éppen a lányokra buknak...
2012. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"kb 50-50%ban vonzódjon mindkét nemhez, nem pedig nagyon kicsi vonzódás.

"


Igen, de ő nem így fogalmazta meg.


Kérdező, merre bujkálsz? Reagálj valamit te is légyszi.

2012. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
az lehet hogy az elvárások miatt van ez de az nem igaz hogy könnyebb fiú partnert találni. igazából az elvárásokról annyi a véleményem hogy egy saját neművel könnyebben el tudom képzelni a kapcsolathoz vezető "felesleges" románc nélkül a dolgot, ezért talán nem kell annyira küzdeni mint egy lányért, hisz ugyanolyan szinten vagy egy saját nemű emberrel..
2012. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Maga a DNS struktúrája is állandóan változik, de ezt is kevesen tudják..."


Hű, de még mennyire, hogy változik a struktúrája! Replikáció során jönnek a helikázok, hisztonok, intronok, exonok, lecsavaródás, feltekeredés... valóban sok a dinamika benne!

Viszont a DNS szekvenciája nem változik, csak evolúciós léptékben, akármennyire is szeretnéd elhinni, hogy a melegek csak most "jöttek létre"... És a szekvencia kódol, nem a struktúra.

Szóval kérlek, ne hivatkozz olyanra, amihez nem értesz.

Én sem fogok magasröptű pszichológiai véleményt nyilvánítani.

(Valószínűleg mindkettő szerepet játszik.)


Kérdező: te tudnál fiúval lenni akkor, ha sok elutasítást kapsz a lányoktól? És azt is gondolt át kérlek, hogy valóban könnyebb-e fiúpartnert találni. (Kis statisztika, 10%, rejtőzködés, coming out, ismerkedési lehetőségek, társadalom, ezeket a címszavakat ajánlom a gondolatmenethez...)

Egy kis gondolkodás után szerintem saját magad is meg tudod válaszolni a kérdésedet! :)


De amúgy kérdezz nyugodtan, nem ellenséges hangvételű akart lenni a hozzászólásom...


22F(m)

2012. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
82%

érdekes, mert amit én látok, hogy a mai lányoknak az elvárásaik azok nagyjából a semmik, néhány pohár italon és egy aznap éjjelre foglalt szobán kívül, ahonnan a dugás után 3 perc alatt távoznak, a reggelt sem várják meg.


egy hotel alkalmazott.

2013. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!