Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az Lányok hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az Lányok hogy sokan valljátok magatokat biszexuálisnak de ha arra kerül a sor hogy 2 lány 1 fiú felállásban legyetek, az már "túl sok"?

Figyelt kérdés
Szerintem logikus ha valaki szereti a szexet és mindkét nemet ( lányok ) akkor azt ne csak szóban tegye...

2012. szept. 22. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én pedig csak 3-asban voltam csajjal is, nincs benne semmi rossz
2012. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

én nem vagyok biszex ,de kipróbálnám csajjal is :D bár én ezt nem reklámozom, mert rám tartozik meg a barátomra (most nincs jelenleg) meg arra a lányra aki esetleg kipróbálná..


de honnan tudod,hogy így van???

tapasztaltad vagy mi??


20/L

2012. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Ki mondta ezt neked, hogy túl sok? Én voltam már hármasban is lánnyal és kettesben is. Nekem ez nem jelent problémát, viszont csakis kizárólag a lány élvezetéért mentem és mennék is bele a hármasba. 21/N.
2012. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem az a tapasztalatom hogy divat ha egy lány biszex ( sőt már a fiúknál is van ilyen ami elég gáz ) de ezek a divat-biszex lányok csak dumálnak, esetleg smárolnak egyet valami szórakozóhelyen és ebben ki is merült hogy ők biszexek.....ha arra kerülne a sor akkor meg.....
2012. szept. 22. 10:22
 5/15 anonim ***** válasza:
Én voltam már hármasba de két fiúval.
2012. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
3-as, mit jelent az hogy biszexuális létedre csak a lány élvezetéért mennél bele 3-asba? Téged nem kényeztethet a lány, vagy Te nem lennél a fiúval? nem egészen értem
2012. szept. 22. 10:27
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, ez inkább már divat mind a fiúknál, mind a lányoknál.
2012. szept. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Úgy értem, hogy a fiútól akkor semmit sem akarok! A lányt akarom és nem a fiút egy hármasban!
2012. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, nem válaszolok privát üzenetekre, úgyhogy itt magyarázom el!

Ha belemegyek egy hármasba, akkor azt legtöbbször azért teszem, mert a lány örömét akarom. A pasi nem érhet hozzám! Ez így történt eddig minden egyes barátnőmmel. Egy hármasban sosem kívánom a pasit, csak a lányt. Szóval a pasi nézhet bennünket, de nem fogok vele szexelni.

2012. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem értem ha a pasi csak nézhet abban mi a jó?

Akkor leszbikus vagy és nem biszex?

2012. szept. 22. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!