Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg sok lány kipróbálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok lány kipróbálta lánnyal a szexet? Miért izgatja ez őket? Illetve édes hármasnál miért jobb, ha egy nő a harmadik fél?

Figyelt kérdés
Igaz,hogy minden nőben van biszex hajlam?

2012. szept. 27. 15:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%

1.) Nem hiszem, hogy készült volna ilyen jellegű statisztika Magyarországon.

2.) Mert divatos.

3.) Kettőt és könnyebbet.

4.) Nem.

2012. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
6%

1.Nem hinném,h olyan sokan lennének

2.Mert divat

3.Nem tudom

Minden nőben van bisex hajlam? Bennem tuti nincs.

20/n

2012. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ez igaz,tényleg nagy divat!
2012. szept. 27. 16:06
 4/19 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem is ez inkább divat most.

80-90es években is voltak leszbi filmek, leszbi képek szexújságokban, mégse volt ennyire elterjedt. Ma divat lett ez. A mai lányok azt hiszik ha nincs egy leszbi élményük akkor már nem trendik.

2012. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem sokt lány úgy gondolja hogy pl egy pasin nem osztozik. De ez mostanában tényleg divat lett. Édes hármasnál a pasik nem nagyon szeretik szerintem ha még egy pasi van csaj helyett, ezért inkább csaj.
2012. szept. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez igaz.Még ha szexben nem is,csókban elég sok csaj benne van egymással,ha máshogy nem részegen.
2012. szept. 27. 16:39
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan aszt hiszitek hogy ezt valaki divatból csinálja amikor az embernek az az érzése van hogy az emberek egy része legszívesebben máglyára vetné azt aki nem hetero
2012. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Leszbiket nem utálják,csak a bu.zikat
2012. szept. 27. 23:24
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Dede utálják azokat is! Van egy pár ilyen ismerősöm.Amúgy nekem nincs bajom a melegekkel,csak ne velem és ne előttem csinálják.Otthon azt csinálnak amit akarnak.
2012. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A női bi leszbi társadalmilag sokkal elfogadottabb mint a férfi (főleg a tízen húszon évesek korosztályban). Ezért ők nem érzik úgy hogy ha belemennek egy ilyenbe valamilyen hátrány érné őket.
2012. szept. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!