Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok! Nektek is elmegy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok! Nektek is elmegy a kedvetek ha elélveztek? Meg utáljátok magatokat?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor nézek meg helyes srácokat. Irigykedek, hogy miylen szépek de sokszor megölelném, simogatnám, csókolnám őket. Aztán ha masztinál ilyenekre gondolok izgat, de amint elélvezek utálom magam. Más is így van vele? Ez normális? Bi lennéK?

2012. szept. 29. 01:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak addig van így, míg el nem fogadod önmagadban. :) A szexualitás egyéb jelenségeinél is tapasztalható, ha nem teljesen elfogadottak!


Például sub srácot hallottam, hogy masztizás után megundorodik a szextől, önmagától és egész másképp viszonyul az egészhez mint közben.

2012. szept. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nálam ez teljesen így van, ahogy leírtad. Csinálom, és a végén totál elmegy az egésztől a kedvem meg minden, aztán persze gyorsan visszajön....:DD
2012. szept. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Csak érzed, hogy valamit nem biztos, hogy jól teszel
2012. szept. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt , de már nem !
2012. szept. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én voltam pár sráccal. ott is így van szex után. undorodom tőle, aztán ha marad még fél órát, akkor jöhet a második:)
2012. szept. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátom elintézi a fütyim nagyobb ingert érzek arra. hogy leszopjam!
2012. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmm az nem lehet, hogy meleg vagy? Mert ilyen romantikusabb dolgokra gondolsz, ölelkezés meg csók. Szeretni is tudnál fiút?

Amúgy ez azért van mert nem fogadod el magad. De ez mindíg így van....idővel könnyebb lesz ha túl teszed magad rajta.

2012. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez meglehetősen sokáig is eltarthat. A társadalom kódolja ezt belénk. A többség által normálisnak nevezettől eltérés beindít egy reakciót, ami a legenyhébb tünetektől a legsúlyosabbakat (öngyilkosság) produkálhatja. A kulcs a teljes elfogadás. Győzd meg magad arról, hogy ez természetes. Ha nem megy, akkor segítek ha kéred.
2012. okt. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad.
2020. szept. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!