Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vézna srácok! Ti is előfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vézna srácok! Ti is előfordult, hogy arra gondoltatok hogy talán fiúval elégítenétek ki magatokat?

Figyelt kérdés
Én elég vézna vok és csajoknál nincs sikerem. Viszont nagyon kanos is vok.

2012. okt. 2. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
"Hágj meg egy pincsit, prücsök!"
2012. okt. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
"Máshova teszem be a héty centyimet..."
2012. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
és ezért átmennél homoba?öcsém nagyon nyomorék vagy
2012. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%
Egyél szalonnát, sok kolbászt krumplival, meg zsíroskenyereket, és nem leszel vézna. Már is bukni fognak rád a csajok, és nem bővíted a melegek táborát.
2012. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul sokakkal, véznákkal és kevésbé véznákkal is, viszont ők már nem teljesen heterók. Te se volnál az?
2012. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Miért nem kezdesz el gyúrni?
2012. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

"Vézna srácok! Ti is előfordult, hogy arra gondoltatok hogy talán fiúval elégítenétek ki magatokat?"



NEM. Nem fordult elő. És őszintén szólva, nem is igazán értem, mi köze van ennek a kanossághoz. Én is az vagyok, és minél több idő telik el, annál inkább kívánom a - CSAJOKAT. Nem is értem ezt a gondolkodásmódot. Szóval azt mondod, hogyha nincs csaj, ráfanyalodsz a fiúkra? Miért, azt talán könnyebben kapsz? Én ha nagyon nem tudnék mit kezdeni magammal, elmennék prostizni.

2012. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Keresgélj tovább hátha találsz majd egy olyan lányt aki szeret. Vagy ha csak a "kanosságod" enyhítésére kell csaj, hívj prostit xD
2012. okt. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Ne szégyenítsd már a fajtánkat!

Én is vékony vagyok és még alacsony is, de sosem tudnék fiúhoz sem nyúlni, mindig is a nőkért éltem, élek és fogok élni, ha kell inkább prostizok, tedd te is azt, ne b.zuljál.

2012. okt. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

:D

És így lesz EMO-ból HOMO :D

2012. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!