Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az, hogy sok lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok lány megjátsza, (vagy tényleg az) hogy leszbi, de a melegeket, biszexuális férfiakat meg lenézik?

Figyelt kérdés
Szerintem inkább nevetséges, hogy két lány smárol, mert "ez divat".

2012. dec. 7. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a valódi leszbik egyáltalán nem nézik le a férfi társaikat! Tudod, mivel ők kirekesztettek, inkább összetartanék, minthogy sárral dobálózzanak. A divatleszbik meg azért nézik le a homokos fiúkat, mert a leszbi divat, a buzulás meg überciki.
2012. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam hogy divat lenne.
2012. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Sajnos pedig divat.

Pedig az igazi szerelem mindig szép, tök mindegy, hogy milyen nemű emberek között jön létre. De nem hiszem, hogy aki ismeri, milyen, ha lenézik ezért, képes lenne másokat lenézni. Még a szervezetekben is közösségileg szoktak együttműködni a melegek és a leszbikusok.

2012. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Esetleg a feminista leszbikusokban lehet némi lenézés, de az nem a melegekre, hanem összességében a pasikra vonatkozik. :D
2012. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség.:D Amelyik lenézi a meleg férfiakat, az nem leszbikus. :D Ennyi erővel saját magunkat is leköphetnénk a tükörben.

Bár én, ha heteró lennék se nézném le őket.

2012. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én leszbikus vagyok, de egyáltalán nem divatból, nálam ezek őszinte érzések, a divatleszbikért nem is vagyok oda, és én egyáltalán nem is nézem le a meleg pasikat. Abban viszont teljesen egyetértek, hogy ha igaz szerelem van, akkor a szépsége számít, mindegy, hogy milyen neműek között alakul ki. 19/L
2012. dec. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is leszbi vagyok, és a legjobb barátom meleg. nemhinném, hogy általános, legalábbis én nem tapasztalom.


16, Bp.

2012. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam ezt itt koleszban, hogy az albérletes kurv@'k átjárnak, és lenézik a melegeket, miközben ők folyamatosan fogják egymás kezét.

Azt gondoltam, hogy ennek az az oka, hogy mindenki visszataszító számára, aki nem akarja megdugni vagy ilyesmi.

Abszolút visszataszító.

2012. dec. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az olyan ,,leszbikus" vagy ,,biszexuális" nő/lány, aki lenézi a melegeket, az abszolót nem leszbikus vagy biszex. Aki pedig megteszi, az tutira nem a fentiek közül vmelyik... Részemről biszexnek lenni, és ezt kijelenteni, annyit jelent, mint vállalni önmagad, és elfogadni magad olyannak, amilyen vagy, és nyílván ha lenéznénk a melegeket, annak nem lenne semmi értelme.
2012. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!