Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex PASIK ti mit szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex PASIK ti mit szerettek csinálni egy fiuval? (bárki válasza érdekel, de kérlek az ÉRDEKLŐDÉSI körötöket írjátok fel! és hogy van-e barátnőtök, feleségetek)

Figyelt kérdés

Ti mit szerettek csinálni egy fiuval, ha kettesben vagytok?

Mit szoktatok/ mit szeretnétek csinálni, hogy ti jól érezzétek magatokat?



2012. dec. 8. 22:24
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Én most konkrétan arra gondolok, hogy egy férfi mit szeret egy másik férfival csinálni az ágyban.

Pontosabban egy biszex vagy egy kiváncsi heteró férfi mit szeret/-ne csinálni az ágyban egy meleg pasival.

2012. dec. 8. 23:25
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Itt erre nem nagyon fogsz választ kapni.

Biszex férfiak nem nagyon látogatják az oldalt.

2012. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Pedig annyira fontos lenne számomra egy pár válasz :(
2012. dec. 8. 23:45
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Te lány vagy vagy fiú? Hány éves vagy? Miért érdekel? Csinálni akarod, vagy más miatt? Könnyebb a válasz, ha tudom miért kérdezted...
2012. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
74%

Sajna sehol nem találni NORMÁLIS vékony srácot:(

Amúgy szeretem ha orálisan kielégítenek. Ha dughatom a másikat, de azt is ha egymásnak verjük. A simi, ölelés, smár is jó dolog:)

Csak sajna nehéz partnert találni. Mivel diszkrét, normális srácot keresek mindig....

2012. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

-fiú vagyok

-van egy elvileg heteró barátom, akivel hamarosan szerintem fog történni valami, ő tudja rólam, meg azt is tudja h szeretem

-17 éves vagyok

-És érdekel az, hogy a biszex pasikkal általában mit lehet csinálni, vagyis, hogy főként ő jól érezze magát.

2012. dec. 9. 12:57
 7/28 anonim ***** válasza:
82%
Ezt ki kell tapasztalnotok,hogy mi a jó nektek.Én például az ölelkezést,csókolózást csak nővel tudom elképzelni,viszont ha pasival vagyok a közös masztit,egymásnak is és az orált szeretem leginkább.
2012. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Hogy jöttél rá, hogy biszex vagy és ez hogy működik nálatok?

22f

2012. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Első dolog! Kérdésre kérdéssel nem válaszolnak! De legyen neked gyereknap :)

-én meleg vagyok...ő pedig olyan dolgokat tesz, amelyek nagyon félre érthetők! simogat, stb.stb. Onnan sjtem, hogy biszex.. És szerintem hamarosan meg fog történni. Ezért vagyok kíváncsi.

2012. dec. 10. 15:57
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
Érdekel a dolog, csak azért kérdeztem.;)
2012. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!