Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikus lányok! Ti bevállaln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy sok heteró lány/nő bevállalja a barátnőja kedvéért a hármasozást egy másik lánnyal. Elgondolkodtam, vajon ti bevállalnátok -e a barátnőtök kedvéért (tételezzük fel, hogy biszex), hogy lefekszetek egy pasival. Ha igen, milyen feltételekkel? (pl. nincs behatolás, vagy te magad nem is érintkezel a pasival stb.)

2012. dec. 23. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Eleve olyan csajjal,aki biszex ,össze se jönnék.Meg azzal azonnal szakítanék,aki 3as szexet akar és mindegy,hogy nő vagy férfi a 3. személy.Nekem nem ribanc kell,hanem nő.És minden ilyen csaj ribanc.
2012. dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én semmiféleképpen nem mennék bele 3-mas szexbe.

Mindegy , hogy hetero vagy leszbi az ember, a szexbe 2 ember tartozik bele nem pedig egy harmadik...

2012. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezekből a 3-as dolgokból kellemetlen dolgok is kisülhetnek... Szal csak óvatosan.
2012. dec. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
[link] sexy
2012. dec. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem,semmiképp nem mennék bele. A szex csak 2 emberre tartozik.
2012. dec. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én biszexuális vagyok, de semmiképp nem mennék bele hármasba.
2012. dec. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Ha a hármasban rajtam kívül 2 lány van benne (nem pasi) akkor oké.
2012. dec. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kimondottan férfira gondoltam. De köszi azért a választ!
2012. dec. 24. 13:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Férfiakkal nem fekszem le, ez tutibiztos, és ez a barátnőmnek is volágos. nem vagyok biszex, ezt se a párom kérése se a "bevállalósság" nem változtatja meg. Épp eleget szenvedtem kamaszkoromban, nem szeretném újra átélni az undorral végigcsinált aktust soha az életben.


Egyenlőlre nem látom magam polyszexnek, szóval harmadik lányt se szeretnék. Egy hármas kapcsolat macerás, nagyon kell figyelni a másik két félre, sok a féltékenység, félreértés...


Semmi bajom az ilyen hármaspárokkal, csupán ezt nem nekem találták ki. Amit meg nem tart az ember vonzónak az ágyban, azt ugye nem csinálja.

2012. dec. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem lennék benne hármasban, akármilyen nemű is a 3. fél.
2012. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!