Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem tudok elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni?

Figyelt kérdés
A barátom már többször is megujjazott és legutóbb ki is nyalt de még egyszer sem jutottunk el odáig, hogy elélvezzek. Nem tudom miért van és már ő is kérdezgeti, hogy mennyi idő mire elélvezek, gondolom nem tudja mit csinál rosszul és ez bántja. Szoktam masztizni olyankor mindig elmegyek de vele még nem sikerült. Miért van ez? Pedig amikor csinálja azt élvezem.. 15/L

2013. jan. 2. 00:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
velem is pont ez a helyzet, és fogalmam sincs miért lehet :S de én a szexnél sem tudtam idáig elélvezni, a 4 alkalomból egyszer sem jött össze... szóval engem is érdekelne a válasz :S :) egyébként én 18 L vagyok
2013. jan. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
maszti közben se volt még orgazmusotok?
2013. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
MUTASD MEG NEKI, HOGY TE HOGY SZOKTAD.
2013. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 fospuska ***** válasza:
valamit nem jól csinál. :)
2013. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
de, maszturbálás közben folyton el megyek... és ugyanígy vagyok mint a kérdező, h élvezem amit a pasi csinál, de egyszerűen nem élvezek el (1.kommentelő voltam) bocsi a kérdezőtől, h itt kérdezgetek én is
2013. jan. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Össze kell szoknotok. Ha 10 körül lennl, biztos sikerülne.
2013. jan. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
A női terapeuták ellenzik a nők önkielégítését, mert közben olyan vágyak is rögzülnek, melyeket egy férfi képtelen megtenni.
2013. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 fospuska ***** válasza:
100%

a női terapeuták elmehetnek a p.csába. az önkielégítés egyidős az emberiséggel és nagyjából a legjobb stresszoldó. nem úgy, mint az a sok jótanács,amit ezek adni tudnak.

eddzetek keményen,menni fog az.:)

2013. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Feszítsd be a lábad drága.
2013. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de elmenni csak úgy tudok ha nagyon befeszítem mivan ha hülyén néznék ki?
2013. jan. 5. 22:22
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!