Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Haverom ma nálam alszik, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverom ma nálam alszik, és jó lenne, ha történne valami intim dolog is, de nem tudom hogy benne lenne-e. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindketten fiúk vagyunk, ha nem lett volna érthető.

2013. jan. 5. 20:55
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Sikerült, összejött a dolog, mint kiderült ő is vágyott rá!!! :)

Smároltunk és orálisan kielégítettük egymást. Mindketten nagyon élveztük, megbeszéltük, hogy lesz folytatása a dolognak. Csak az a baj, hogy neki barátnője van... Amúgy 19 évesek vagyunk.

2013. febr. 10. 19:11
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Hogy történt meg?

Mivel készítetted elő?

2013. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

20-as vagyok, engem is erdekel hogy hogy hoztad ossze :)

olyan jo lenne tudni ha a tanacsom bevalt volna xD

2013. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

hurrá!!!

minden válaszolónan (magamnak is ) gracsi.

2013. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
13%
Ennyi aberalt divatb.zit.
2013. febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
6%

Tudom, hogy már elavult a kérdés, de azért én válaszolok rá, így utólag is, és annak tudatában is, amit a folytatásról olvastam.


KÍVÁNJ NEKI JÓ ÉJSZAKÁT, ÉS TARTSD MEG A VÁGYAIDAT MAGADNAK! Vannak dolgok, amik nem tisztességesek, és az, amit Te szeretnél, nem az.


Vannak vágyak, amik nem teljesülhetnek be, ha az ember tiszta lelkiismerettel akar élni. S itt nem arról van szó, hogy nem vonzódhatsz a saját nemedhez. De egy tisztázatlan helyzetben, ahol nem vagy tisztában a másik érzéseivel, hazai pályán, ahol te vagy otthon, és a másik a vendéged, egyszerűen nem teheted meg, hogy kikezdesz vele, és bármire is ráveszed őt.


És lehet, hogy fiatal férfiak vagytok, de szerintem ez nem mentség arra, hogy szerelem nélkül szexeljetek.


25 F, meleg, és régimódi

2013. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez az utolsó baromság?
2015. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!