Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek bi vagyok? Na és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bi vagyok? Na és ha kipróbálom megbánom?

Figyelt kérdés
Tizenéves korom óta többször eszembe volt már, hogy sráccal is szexeljek. Azonban mindig elhesegettem a gondolatot. Sőt ha elélveztem a kedvem is elment a dologtól. Félek ha kipróbálnám is ez lenne, hogy utána utálnám magam. Mással is így volt? CSAK BI vagy MELEG fiúk válaszát várom!

2013. jan. 8. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
miért gondolod, hogy utálnád magad?
2013. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom megmondani, meg fogod-e bánni. Az sokmindentől függ, nem utolsó sorban a partnertől. Az, hogy elélvezés után elmegy a kedved a dologtól, valszeg annak a következménye, hogy még mindig erősen él benned a kulturális tabu, a beléd nevelt homofóbia.


De sztem hosszú távon azt bánnád meg a legjobban, ha nem próbálnád ki, amíg még fiatal vagy - később sokkal kevesebb lehetőséged lesz ilyesmire.

2013. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már így is huszonéves koromig húztam ha kipróbálom most... Azért érzem h utálnám magam, mert ha masztizok ilyen témára akkor is utána utálom magam meg undorítónak találom....Nektek nem volt ilyen?
2013. jan. 8. 10:54
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem bi lehetsz valószínűleg


ez a megbánás dolog sokszor a melegeknél is így van még az önelfogadási szakasz előtt, de miután megtanulja elfogadni magát olyannak, amilyen, már nem érez utána lelkifurdalást, rossz érzést. Szerintem biszexeknél is ugyan így lehet, és szerintem nálad is ez a helyzet. Az önelfogadásban pedig nem árt, ha az embernek vannak barátai, akik így is szeretik, nem csak a homofób szöveget hallja, mert úgy tényleg elég nehéz

2013. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1) fogadd el magad

2) Vállald fel a számodra fontos emberek előtt :) ha ez sem megy akkor szerezz meleg barátokat akik elfogadnak ilyennek :D

2013. jan. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ugyanez a mese velem is , erős az akarat hogy legyek egy pasival ,de nem tartom helyesnek ...ma már tudom hogy megtenném ha lenne egy valaki akiben megbízom ,nem egyszerü
2013. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én segíthetek megbirkózni a problémával mármintha annak élitek meg küldjetek privát üzenetet ha érdekel!
2013. jan. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

én nem bántam meg


23/F

2013. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!