Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miből jöttél rá, h. meleg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jöttél rá, h. meleg, leszbi, biszex vagy? Hány évs votál? Fiú / lány?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 02:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

általános iskolás volt, mennyi idős már nem tudom.

torna órán jöttem rá, hogy meleg vagyok.

amikor öltözőben megnéztem a srácokat meztelenül.

de amikor uszodába mentünk úszni akkor jöttem rá igazán.

nem bírtam megállni, hogy öltözés közben ne nézem meg a srácok farkát, akkor már biztos voltam benne, hogy meleg vagyok.

2013. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

12-13 lehettem. Egyszerűen tetszett az egyik évfolyamtársam. Meg mikor egy edzésen láttam az öltözőbe a felsőtestét annyira szép látványt nyújtott.

19/F

2013. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen fel szedett egy srác,és nem ellenkeztem amikor le tapizott.ott akkor bizonyosodott hogy bi vagyok.

27/f

2013. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vissza gondolva mindig is meleg voltam. Persze később tudatosult bennem, hogy mi ez és egy csomó idő volt, mire elfogadtam magamban.
2013. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lányosat álmodtam, és ez elgondolkodtatott. 17/L
2013. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

11 éves voltam. Sosem voltam még szerelmes, és a fiúk sem érdekeltek, pedig körülöttem a csajok mindig epedeztek utánuk...engem viszont annál jobban érdekelt a lányok kinézete, mindig figyeltem őket az öltözőben is. Eleinte egészséges versengésnek fogtam fel, hogy úgymond "összemérem" magam velük. De 13 éves koromban megtetszett egyik matekos csoporttársam, és igencsak vonzódtam hozzá. Akkor még azt hittem biszex lehetek, csak még nem jött olyan fiú, aki megfogott volna. Ám gimnáziumba kerültem, ahol igen sok ismerősöm volt, sok leszbikus és meleg, a sulis társadalom pedig roppant elfogadó. Az osztályomba pedig megláttam egy lányt...:) azóta ő életem első, és igazi szerelme (még ha ez reménytelen is :( pedig ő is leszbikus, nem itt van a gond ), és a legjobb barátnőm egyben :D

18/L

2013. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

16 voltam, abból jöttem rá, hogy nem indultam be a lányoktól, ellenben a fiúkat megnéztem az utcán..

23f meleg

2013. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Bi vok és 15-16 évesen egy haverommal egymásnak vertük és az bejött. Sőt mutatott olyan technikát amitől sokkal nagyobb orgazmusom volt igaz sajnos csak egymásnak tudtuk csinálni. Amúgy nehéz élet ez, mert srácok közül nehéz találni normálisat...Bi 24
2013. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
17 evesen amikor indexen neztem a farkakat van egy ilyen toik es akkor jottem ra azota is nagyon kivanok egyet de szinte lehetelen megfelelo szemelyt talani :( 18 f
2013. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Elozo vagyok;) lefelejtettem hogy biszex ;)
2013. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!