Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Beszex fiúk! Tí hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszex fiúk! Tí hány évesen és hogyan kezdtétek?

Figyelt kérdés
42 évesen jötten rá, hogy nagyon kiváncsi vagyok arra,hogy mílyen érzés szopni egy pasi f.-kát. Késő vagy gázz?

2013. jan. 13. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem gaz, sok ojan fíu vann am mint té. Csak ok meg azt is híszik hogy hétrók.
2013. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 rezfanfütyülős ***** válasza:
100%

Ha a gyermekkori papás mamáskor ez kimaradt a szexuális fejlődésed menetéből akkor szinte evidens, ha amúgy magas a látenciád a saját hajlamod felé való vonzódásban.

Nagyon sok férfi alapból vágyódik saját neme felé, de egy valóban szerelmi házasság, mely később átalakul a szeretetté és tiszteletté, mozgalmas, változatos nemi élettel ezt a vágyat negligálja.

2013. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kemencerka21cm ***** válasza:
94%
17 évesen a kollégiumi haverral. Közös maszti közben rá bukott :) utána 2 héttel rá,már lovagolt :)
2013. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Nős vagy egyébként ?

Szerintem nem gáz , csak nem biztos hogy tényleg ki kellene próbálni.

2013. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
ugyse nagyon hiszi el senki sem, de én durván 8 éves voltam, mikor először fiúval voltam, aztán volt egy korszakom, mikor lányokkal, és most megint fiúkkal. és szerintem sem gáz, kipróbálod és meglátod.
2013. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös Kifejtenéd ? Mit tudtál csinálni ? Persze a cumi az megy alaptudásból .
2022. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!