Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kérdés leszbikusoknak, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés leszbikusoknak, és biszex lányoknak (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rólatok, akik részt vettetek ,,threesome-akciókban", hogyan derítették ki a szerencsés párok, hogy vevők vagytok a két lány + egy fiú felállásra? Illetve ha te például párkapcsolatban vagy egy fiúval, aki szintén fíjazná az ötletet, mit léptetek, hogy legyen egy harmadik fél? (Engem elsősorban ez érdekel. Szerintem nagyon szép látvány, mikor két vonzó lány GUSZTUSOSAN csókolózik. A tobbit is beválallnám némi pia után...

Kérdés, hogy kivel.)

Köszi a válaszokat!:)



2013. jan. 24. 18:15
 1/4 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy részt vettünk? Egyikből nem következik a másik.
2013. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, és nem következnek egymásból, de azért kérdeztem, mert arra vagyok kiváncsi.:) Remélem, azért a lényeg átjön.
2013. jan. 24. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

en baratnom hetero. de egyszer,mar nemis tudom hogy kerultunk oda,de elarulta hogy regebben mikor nem volt baratja,osszejottek par alkalomra egy csajjal.de csak siman szexualis szuksegletbol. mert amugy nem leszbi senem biszex.

es mikor nagyon felizgattam ot,annyira hogy elborult az agya,elszolta magat hogy benne lenne egy harmasban,mert ugyis tudja hogy az minden ferfi alma. persze aztan ugy nagyjabol felvazolta hogyan is kepzeli,mit szabad mi tiltott,mert azert peldaul hogy behatoljak a masik csajba azt mar nem engedne.szopas ketten okes,megujjazhatom, de behatolas csak a baratnombe,inkabb a legnagyobb hangsuly azon, hogy ok ketten kenyeztetik egymast mig en a baratnommel barmit csinalhatok,a masikkal pedig limitalva. ugy mondta,csupan egy szexualis segedeszkoz,mintha targy lenne, es csak ilyen kozvetett kapcsolat koztem es a csaj kozt,a behatolas szamit kozvetlennek ami tiltott...aztan volt sokszor hogy szex kozben az agyam huzta vele hogy hogy nyaltak ki egymast a csajjal, total kikeszitett :D. de sajnos meg nem jutottunk odaig,fogalmam sincs hogy keressek sikerrel ugy hogy azert a faluban ne terjengjenek aztan mindenfele sztoryk :)

2013. jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Heh:d

Az egyszer biztos, hogy falun nagyon körültekintőnek kell lenni...:) Valami kiderül, kté nap múlva 100x-ára turbózva hallod vissza.

2013. jan. 27. 17:46




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!