Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi sárcok! Melyik nemhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi sárcok! Melyik nemhez vonzódtok jobban? Kivel jobb a csók, szex?

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 18:16
 1/6 A kérdező kommentje:
*srácok
2013. jan. 26. 18:29
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
fiú :D
2013. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

a pasik sokkal jobban szopnak! a csajok jobban csókolnak,és szebbek is.A fiúk (nyilván) engedik popóba,a lányoknál ez nem ilyen alap,és a közös maszti is egyszerűbb.

kihez vonzódom jobban? akivel vagyok...remélem majd a lányokhoz-szeretnék családot...az fiúval nem megy.

2013. jan. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

70% fiúk 30% lányok. Régebben a lányokat jobban szerettem, mert szebbek, érzékenyebben, aranyosabbak, de beleszerettem egy srácba, összejöttünk és azóta annyira nem vágyom lányokra (sex néha azért hiányzik). Amúgy én is szeretnék családot, gyerekeket, szóval ez kicsit szívás így. De egyenlőre még nem tartok ott, hogy a családtervezésen gondolkodjak, majd kialakul :)

18/f

2013. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%

Fuj,de ugye a lanyok,akikkel vagytok/voltatok tudtak rolatok,hogy pasikat is seggberaktok?

Es ezek utan meg vagytak ra,hogy a puncijukba tegyetek a farkatokat,es megcsokoljatok azzal a szajjal,amivel egy masik pasi farkat szoptatok?

Es van olyan no,aki gyereket is akar toletek?

A belem kihanyom ettol.

2013. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
4. vagyok! Szerintem ez magán ügy. Ha a csaj rákérdez elmondom. De nem nagyon érdekli a lányokat. Én legalábbis még nem találkoztam olyan csajjal aki ezért nem feküdt volna le velem. Amúgy tényleg nemhiszem hogy sok olyan nő van aki egy bisexuálissal összeházasodna, de remélem azért lesz valaki aki elfogad ilyennek és nem hányja ki a belét tőlem!
2013. jan. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!