Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatal leszbikus/biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal leszbikus/biszex lányokat miért nem érdeklik a 30as nők alkalmi kapcsolatra?

Figyelt kérdés
34 éves nő vagyok és alkalmi, diszkrét kapcsolatra keresek a neten csinos, nőies lányokat, de folyton csak a korosztályomba botlok. Velük nem találom meg a közös hangot, engem nem komoly kapcsolat érdekel hanem az alkalmankénti izgalom és a kaland. Ráadásul molett sem vagyok, és a 30-40es nők sokszor ezt keresik és fiatalabbnak is látszom... Ezek szerint nem vagyok az esete senkinek? :D

2013. febr. 3. 14:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem egy nő mindegy hogy hány éves! Mert ha 20 éves akkor is lehet szeretni! Ha 50 akkor is! A szexben nem vagyunk egyformák hála az istennek!Én minden nőt tisztelek és minden nővel kipróbálnám! 34f
2013. febr. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%

Mert aki csak szexre hajt, az megkaphatja a korabelieket is.


Engem viszont taszítanak a hozzád hasonlók. Ki nem állhatom az ilyen "csak kalandot keresek" embereket... Az a szomorú, hogy a legtöbben ilyenek és nehéz komoly kapcsolatot találni...

2013. febr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
En 24eves vagyok. Engem nem zavar ,ha idosebb csajjal kene szexelnem sot hisz eddig az az egy akivel voltam 34 eeves szep arcu lany:-) Irhatsz priviben. ;)
2013. márc. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nóri - ha valaki kezdettől őszinte és közli h csak kalandot akar, akkor választhatsz és ez innentől nem lehet gond. Más kérdés, ha ez a dolog nem nyilvánvaló mindkét félnek - ez szerintem sem igazságos.
2013. márc. 26. 22:05
 15/17 anonim ***** válasza:
66%
18 vagyok, de eddig még csak az idősebb nők jöttek be, épp ezért nem nagyon találok még alkalmira sem. Találkoztam már korombeli leszbikusokkal, de egyik se vonzott.
2013. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
én 29 vagyok és engem érdekelnél.. alkalmi (utána akár rendszeres alkalmi) szexre!
2014. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
79%
Lehet nem mernek veled kikezdeni. Mégis csak az annyuk' lehetnél... Neked kell a kezdeményező letámadónak lenned. Engem is letámadhatnál :D 24 f :D sajnos :D
2014. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!