Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi lennék vagy csak az vonz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi lennék vagy csak az vonz, hogy megalázzak egy azonosneműt? F

Figyelt kérdés
Fiú vok és régóta izgat milyen lenne egy fiút alázni, esetleg szexre kényszeríteni. Persze olyat aki szeretné. Nézelődtem is van-e fiatal(tehát mondjuk max 25) srác aki vevő rá, de nem találtam sajna. Azonban elgondolkoztam, hogy vajon ez rejtett bi hajlam vagy csak "uralkodási" vágy vmi féle felsőbbrendűséggel. Aki jártas a témában csak az válaszoljon please!

2013. febr. 3. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik férfival akarsz dugni? Igen, minimum biszexuális vagy.
2013. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Azonos neműt bárhol megalázhatsz, még csak nem is büntetik.


Legyél egy nagy cég vezérigazgatója ahol szemétkedhetsz a beosztotakkal. De nőkkel ne kezdj ki mert akkor jön a Liberál Liga aztán nézhetsz.

2013. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen szexre kényszerítésen már én is elgondolkoztam, de engem csak úgy érdekelne, ha én az aktusban nem vennék részt, hanem utasíthatnék két heteró srácot, hogy miket csináljanak egymással. És mindent én döntenék el, például az lenne az aktív, amelyiknek nagyobb a farka, és a kisebb péniszűnek kellene szopnia, meg őt dugnák meg. :D


27/F

2013. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as

A két hetero biztos örülne az utasításaidnak :D

Kérdező, ha szexre is vágysz, akkor minimum bi vagy. Amúgy engem érdekel az ilyesmi, csak már nem vagyok olyan fiatal, mint amit említettél. :)

2013. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az is izgató amit te írtál 3-as:)
2013. febr. 4. 08:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezőőő!Te vagy minden álmom!Én biszex vok,de eddig nem találtam senkit,aki ezt tenné velem!!!Én 22 vok!Nagyon érdekes!)
2013. febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy?
2013. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

A 3 as válaszolónak, és a kérdezőnek:

Amelyikőtök volt lánnyal az bi, amelyikőtök még nem volt lánnyal, az homár.

2013. febr. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Engem meg az izgatna ha valaki ezt csinálná velem. 24/F
2013. ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!