Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ugye nem vagyok leszbikus se...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vagyok leszbikus se biszex?

Figyelt kérdés
Évekig a fiúkat szerettem,de nem nagyon volt kapcsolatom.Aztán most nyáron szerelmes lettem egy leszbikus lányba(kolléganőm), el képzeltem vele az életem azt szerettem volna,hogy együtt éljünk.Aztán elkezdett mással flörtölni,ki..szett velem így kiszerettem belőle,de a lányok felé húztam utána több lány is tetszett...Majd egy kis idő után(most télen)össze jöttem egy sráccal majd szakítottunk,a lánnyal újra egy munkahelyen dolgoztunk és megint bele szerettem viszonzatlanul.Nagyon fájt ez nekem rengeteget sírtam miatta.Több srácnak is tetszettem akkor,de nekem ő kellett volna.Miután elmúlt az iránta érzett szeretetem megint a fiúk felé kezdtem húzni egyértelműen ,viszont a kapcsolataim velük nem akar sehogy sem össze jönni... :( Megfordult a fejemben h miért van ez...

2013. febr. 9. 00:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
De az vagy.
2013. febr. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Hát... Nem sértés, de ezek után kérdezni kell?
2013. febr. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább bi vagy,mint leszbi.
2013. febr. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
határozottan biszex vagy,de legalább nem ribanc...
2013. febr. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) igen kérdezem,mert már egy ideje a fiúkat szeretem...
2013. febr. 9. 00:33
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

valószínű nagy adag szeretetre vágysz és ezt a lányoknál érzed inkább,de biztos jön egy értelmes pasi is

tehát nem a válasz

2013. febr. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy...
2013. febr. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló:Köszönöm! :) Mind kettőre nem a válasz?
2013. febr. 9. 00:40
 9/22 A kérdező kommentje:
azt még hozzá tenném,h mindig is a lányokkal voltam jóba,velük éreztem biztonságban magam,de évekig meg se fordult a fejemben,h kezdjek velük...régebben meg most is lányokkal szeretnék együtt lakni egy db-ig...viszont vhogy mégis idegennek érzem ezt a dolgot és hosszú távon talán nem tudnék így élni...a környezetem pedig elég konzervatív ezért is nehéz...
2013. febr. 9. 01:02
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a fiúkapcsolatba menekülsz a lányos csalódások után. Ezért nem jön össze hosszútávra.
2013. febr. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!