Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuálisként pártkapcsolat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuálisként pártkapcsolat?

Figyelt kérdés
29 éves pasi vagyok és bisex, lehetséges, hogy lánnyal legyen párkapcsolatom? Működhet?

2013. febr. 16. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért na működhetne? A biszexualitás azt jelenti, hogy mindkét nemhez vonzódsz, tehát lányokhoz is. Vagy arra gondolsz, hogy a lányok akarnak-e biszex pasikkal párkapcsolatot? Erről mindenkinek más a véleménye. Van olyan lány, akinek ez nem akadály, szóval a válasz, igen, lehetséges.
2013. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy igen nekem is megy
2013. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
"PÁRTkapcsolat"? Az LMP-t tudnám javasolni, ők a legelfogadóbbak a szexuális kisebbségekkel szemben :)
2013. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igenis lehet! Vágj bele nyugodtan...!
2013. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Jó kérdés!Én azon az elven vtam,h egyszerre csak1fiú,és1lány nem számít megcsalásnak,kivitelezni nehezebb volt,mikor szerelmes voltam a lányba, bűntudatom volt a fiú miatt...
2013. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én bi lány vagyok és van barátom, sose csalnám meg, szóval igen, lehetséges.
2013. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A megcsalással nekem sincs gond, de azt valahogy nem bírja a lelkiismeretem a lánnyal szemben, hogy arra vágyom, hogy megdugjanak. Amikor lányra vágysz mit érzel? Vagy mivel tompítod?
2013. ápr. 4. 15:41
 8/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék kapcsolatot, lánnyal, olyat, aki ezt elfogadja, csak nem tudom, hogy tudnám ezt magamban kezelni.
2013. ápr. 4. 15:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!