Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha csak azt próbálnám ki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak azt próbálnám ki, hogy én legyek a "fiú" egy bi vagy meleg sráccal akkor bi vagyok?

Figyelt kérdés
Hol találnék szerintetek Pesten normális nem gáz srácot akinek ok ez?

2013. márc. 6. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Én erre csak annyit mondanék, hogy kíváncsi vagy. Sztem bi az, aki annak tartja magát.
2013. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
nem, akkor meleg vagy. akkor lennél bi, ha lánnyal is kipróbálnád, hogy te legyél a "fiú"
2013. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Miért, csaj vagy? Hogy kipróbálnád, hogy fiú vagy...


Igen, bi is, és meleg is vagy... :(

2013. márc. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy értem h én nem akarok cumizni és a hátsómat is hanyagolni kéne:)
2013. márc. 7. 08:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, aminek vallod magad, az vagy. Ha lányokkal is létesítesz kapcsolatot, akkor bi vagy. De ettől még, amikor épp pasival vagy, akkor homoszexuális kapcsolatot létesítesz, akármit is csinálsz, engedsz, nem kell szépíteni. :D Persze a végleges terminológiát az arányok ismeretében lehet kimondani.
2013. márc. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Ha jól esik, hogy egy fiú fütyijét bekapod és végig viszed, de barátnőd is van akkor bi vagy.

Ha csak egyszer teszed akkor meg kiváncsi.

2013. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
és "aktív"nak hívják ha fiú szeretnéllenni.
2013. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!