Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol ismerkedhetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetek olyan srácokkal akik most fedezik fel a bi vagy meleg hajlamaikat?

Figyelt kérdés
Én is így vagyok vele és jó lenne vkivel beszélni ilyesmiről, esetleg kipróbálni. Csak azokon az oldalakon amiket itt ajánlanak nem igazán szimpi ami zajlik. Olyan mintha csak 1 alkalomra keresne ott mindenki.

2013. márc. 11. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
I don't want to live on this planet anymore.
2013. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
ott, arrébb...
2013. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tetszik a tema :D

1-2 éve én is ilyen szituacioban voltam, mint te kb

2013. márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! 23 éves vagyok, még nem volt senkim, most nagyon küzdök magammal, de úgy érzem meleg vagyok, mellette az átlagnál érzékenyebb, érzelgősebb és túl lelkiismeretes, ezt van, hogy kihasználják... Az egészet megfejeli, hogy orvosira járok, és egy viszonylag értelmiségi körben nagyon nehéz, vagyis nem merem felvállalni, lehet h csak én félek, meg gyenge vagyok... De egyszer mindenki boldog lesz, ez az élet célja. De ugyanakkor szeretnék családot, meg gyerekeket, nagyon szeretem őket, de nem tudok elmenni amellett, hogy izgatnak a fiúk, róluk álmodom, sőt sokkal több fiúra nézek fel, mint lányra. A lányoknál mindig leblokkolok, nem tudok beszélni, csak hallgatok. A fiúkkal viszont jól érzem magam, felszabadult vagyok, könnyen megnyílok nekik. Lehet eleve rossz ajtón kopogtattam, és nem véletlen nem sikerült becsajoznom, csak nem tudom még elfogadni magam. Nem mindenki szexmániás, sok a visszahúzódó, csendes, de annál szerethetőbb és szívvel-lélekkel szeretni tudó meleg. Csak meg kell őket találni, vagy megvárni még észreveszik, hogy a nyavalygás meg az önmarcangolás nem old meg semmit, változni és nyitni, lépni kell, különben a környezetünk nem fog megismerni csak a két szép szemünkért... Tudod, ha a hegy nem megy Mohamedhez, Mohamed megy...


Szívesen megismernélek egyébként, aztán a jövő nincs megírva, mi hozzuk létre, egyszer mindenki boldog lesz!


Ha nem tartasz totál elveszett idióta nem e világi lúzernek, írj: kevin_003@freemial.hu, mindenkinek válaszolok, nem jó egyedül...:(


Üdv! És fel a fejjel, vannak még Hozzád hasonlók!!

2013. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!