Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg vagy bi srácok! A netes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagy bi srácok! A netes társkeresés során ti is sok bunkóval találkoztok? Mit csináltok azokkal akik átvernek?

Figyelt kérdés
A héten 4 emberrel beszéltem MSN-en vagy SKYPE-on keresztül. 1 volt akivel nem egyeztek a terveink a többi 3 pedig pl képküldés után törölt(a sajátját megszakította, hogy ne kapjam meg. A következő 1 nappal ezelőtt írta, hogy 10 perc, azóta se válaszol, pedig online van. A harmadikkal MSNen tök jól eldumáltunk, camot is adott, stb de ő is eltűnt, pedig szimpinek mondott. Jegyzem meg 1 kivételével mind gyakoriról ismertem meg. Az 1 kivétel nem az a srác akivel nem egyeznek az elképzeléseink. Szóval ez borzasztó, mert ennyi emberséget elvárna az ember a másiktól, hogy nem csinál ilyeneket. Nem?

2013. márc. 15. 11:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

a sors úgy akarta, hogy ne legyen semmi komolyabb velük, így távoztak az életedből:D


amúgy van pár, de a heteroknál is előfordulnak bunkó lányok/fiúk, szóval ez benne van a pakliban.

2013. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Számoltam ezzel, de az arány elkeserítő...
2013. márc. 15. 13:16
 3/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem jössz be nekik és nem volt pofájuk ezt megmondani neked, inkább úgy tettek mintha nem is történt volna semmi. bennem legalább van annyi hogy ha ilyesmi szitulációban nem tetszik valaki, akkor megmondom neki és remélem hogy nem haragszik :).
2013. márc. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát azt gondolom így lenne a normális. Ha valaki megsértődik az elutasításon, az fura. Hiszen benne van a pakliba. Persze azért azt se árt normálisan közölni, de szerintem is az embert minősíti ha így(mint írtam a kérdésben) viselkedik és nem normálisan. Csak azért szomorú ez, meg megalázó is kicsit.
2013. márc. 15. 14:20
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én enyhén bi vagyok,még nem próbáltam fiúval,gondoltam kipróbálom.Én nem úgy fogalmaznék,hogy "sok bunkóval",hanem csak bunkóval találkoztam.Nekem az a tapasztalatom,hogy 2 perc beszélgetés után mindenki csak szexelni akar,ráadásul rögtön dugni akarnak.Én viszont előbb szeretnék magával az emberrel is megismerkedni,majd kölcsönös szimpátia esetén szépen fokozatosan kipróbálni,hogy mi milyen.

Na erre így senki sem partner.Ha nincs azonnal szex akkor lelépnek. Marad a legjobb megoldás kitartok a lányok mellett.

2013. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Valóban nem egyszerű a helyzet.

Én például tévedésből sem dugnék meg fiút és nem is engedem.

Viszont megélni azt, hogy a fütyije a számban dagad méretesre és oda élvez, na ez a menyország számomra.

2013. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
én nem vernék át senkit :) 17/F :)
2013. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
pont ugyan ez van nálam is. dumálunk aztán eltünik mintha nem is lett volna.
2013. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt én is tapasztaltam már. Csak sex kellene nekik az ember. Valódi tartalmas kapcsolatra találni valakit szinte lehetetlen. És szórakozó helyekre ez pláne igaz.
2013. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező,kezet foghatunk :) Ugyan ez van,akivel megismerkedek,először minden oké,jófej,kedves,sokat beszélgetünk,aztán eltűnik...Sok kamus van,nagyon sok.. És mindig felteszem a kérdést magamnak: "Mit ontottam el?!" Sajnos kezdek rájönni,hogy mind pasi egyforma :S Biztos,hogy van kivétel,de vele még nem beszélgettem :$ :) Sokan csak egy éjszakás kalandokat keresnek,de én pont az ellenkezőjét.. Párkapcsolatot szeretnék,de ez lehetetlen :S


16/f

2013. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!