Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetsehes, hogy beleszerettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetsehes, hogy beleszerettem a batátnőmbe?

Figyelt kérdés
Furcsa az egesz szamomra ezert kerdezlek titeket. Haversagnak indult a tortenet kb 3 honappal ezelott. A lany akirol szo van - es itt a lenyeg h jo magam is lany vagyok - szoval, parszor feljott, csinaltunk par kozos programot, nehanyszor itt aludt stb. De semmi nem tortent koztunk es valahogyan fura erzeseim vannak vele kapcsolatban, hianyzik ha nincs itt, ha tudom h bajba kerulhet aggodom erte es hat.. Szexualisan is foglalkoztat. Ez van az en oldalamrol de fogalmam sincs h hogyan mondjam ezt el neki h ilyen szinten fontossa valt a szamomra, v egyaltalan el kene e ezt mondanom. Alapbol attol tartok h ha nyitok fele akkor elutasit es megszakad a kontakt v kinevet v nem tudom..Nagyon fius stilusa van, szinte aki nem ismeri Ot, elso ranezesre azt mondja h O egy fiu, de szamomra megis van benne valami kulonleges, a keze, a szemei, a lelke, a szaja....Mivel a szexualitas nem kerult koztunk szoba soha, igy egyaltaln azt sem tudom h hetero e vagy sem.. Kerlek segitsetek, fogalmam sincs mi van "velunk" Gondolkodtam mar egyszer ketszer h megcsokolom lesz ami lesz alapon de az utolso pillanatban valahogy nem mertem megtenni es... Ennyi

2013. márc. 31. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
nyúlj be a bugyijába, aztán majd kiderül...
2013. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljetek a homoszexualitásról

Kérdezd meg, hogy neki milyen srácok jönnek be

Esetleg hogy kipróbálná-e lánnyal

2013. márc. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

jaja,ahogy a második mondja,és ne habozz elmondani neki,mindíg azt mondom ilyenre h rövid az élet ahoz h azon tanakodj h mi lett volna ha...?

lehet ő is hasonlóan érez,csak ő sem meri elmondani! :))

2013. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok, koszonom a valaszokat, azt biztosra tudom, hogy sziven viseli a melegeket, hozzateszem tobb meleg haverom is van. Valahogy felek magat a temat is elohozni, (bar, egy este valahogy megkerdeztem h miert nem vesz fel noies ruhakat, szep teste van nagyon, erre a valasz annyi volt h kiknek? Ezeknek a ferfiaknak? Nezz szet milyenek, majd annak felveszem aki megerdemli. )jo lenne ha valahogy a kettonk viszonyara tudnam terelni ertelmesen, beeges nelkul, egyszeruen megsem mondhatom azt h nezd ugy erzem szeretlek es nem olyan jok a napjaim nelkuled, mint veled. Tetezi a dolgot h volt par napja egy felreertesen alapulo osszezorrenesunk, megbantottuk egy-egy beszolassal egymast, ez nekem olyan rosszul esett h a helyszinen elbogtem magam es lattam a szemeben h megdobbent es rossz volt igy latnia engem, de megis elment. Jott par uzenet, beszeljuk meg, ez neki is fontos stb. Aztan feljott es gondoltam valahogy el kene mondanom v utalni az erzeseimre es vegulis megtettem, mert azt mondtam h fura erzeseim vannak, es hogy fontosabba valt nekem mint azt hittem.. Reakcioja: ha nem lennel fontos akkor nem lennék itt, nem jottem volna fel.
2013. márc. 31. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:

mi van veletek azóta? love story? :) szurkolok :) akár priviben is mesélhetsz, ha szeretnél :)


17/l/l

2013. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!