Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol tudnék Erdélyben élő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék Erdélyben élő melegekkel, biszexekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Üdv kérdező. Szlovákiából vagyok,én is ebben a helyzetben vagyok:)
2013. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

1.

elég baj, hogy semmi közünk

2013. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

3.

De arról nem a nép tehet!

2013. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
1. azért sem rontod el a szép napomat, teeeee!
2013. ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
5. te amúgy meleg vagy?!
2013. ápr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Erdélyben
2013. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bi vagyok és nem tudok hol ismerkedni, még netes portált se találok... :/
2013. ápr. 5. 12:51
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Hát kedves első válaszoló! Ha ez az ominózus kijelentésed egy sörözőben hangzik el a fülem hallatára, holtbiztos, hogy a söröskorsómat a fejeden törtem volna szét söröstől együtt. Amúgy tiszteletem minden normálisan gondolkodó Magyarországon élő testveremnek. Egy erdélyi magyar.
2013. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor fogják megérteni az emberek, hogy a fák nem nőnek sorban a határon, és szakadék sincs ott... Csak egy nyamvadt piros vonal a térképen, ami a politikai bolondok húznak meg, néhány elborult agyú hatalomra jutott egyén. Egy nemzetet nem a piros vonal tart össze... Sajnálom első szóló, ha ezt te nem érted meg.

Szívem szerint kiköltöznék Erdélybe, a mai piros vonalon kívülre, mert nagyon sok korlátolt egyén ragadt belül.


Kérdező: javaslom próbálkozz a gayromeo.com oldallal, ott tudsz lakhely alapján is keresni, nyelv, életkor, érdeklődés, mindent beállíthatsz, amit akarsz. "Itthon" is így zajlik főként, ha már egyesek ennyire ragaszkodnak a határhoz...


22F meleg

2013. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
Hotel Transilvania
2013. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!