Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy meleg kapcsolatban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg kapcsolatban, amelyben nincs külön aktív és passzív férfi, hanem váltogatják egymást, hogyan dől el, ki mikor lesz felül?

Figyelt kérdés

Ezt előre megbeszélitek, vagy ahogy a sors hozza, aki jobban kívánja? Vagy először az egyik lesz aktív, aztán csere?


Csak meleg/biszex férfiak válaszát várom!!!



2013. ápr. 5. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez úgy jön,nyilván ha én kezdeményezek mint pasi akkor én leszek a pasi.De kezdeményezhetek csajosan is akkor leszek a csaj. vagy ahogy irtad felvéltva.
2013. ápr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem közös megegyezés alapján.
2013. ápr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

00:59


Az engem is érdekelne, ha ilyen spontán megy az egész, akkor ki sem mossátok magatokat előtte?

2013. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton az a térrész üres, így nincs is mit kimosni. Egészséges étrendet kell folytatni, és akkor nincs probléma...
2013. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
14%
Sziasztok. Birnàtok segíteni? Ěn 33évesf vagyok hol talàlhatnék egy fiatal sràcot aki lânyos arca van esetleg parókàt hord!?
2013. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 -remete- ***** válasza:
100%
Nálam úgy működik. Ha tudom hogy szex lesz a biztonság kedvéért kimosom magam. Aztán ahogy a szenvedély hozza.
2019. ápr. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!