Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek kikkel próbálkozzak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek kikkel próbálkozzak?

Figyelt kérdés
fiú vagyok és fiúkhoz is vonzódok de annyira nem viszont a szexet csak velük szeretem lányokkal nem viszont lányok jobban bejönnek:s

2013. ápr. 12. 00:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Keress egy interszexuális nőt (bocsánat ha rosszul mondom)


Aki csajnak néz ki, de fütyije van, és 100%-ig gyári. Hidd el, hogy nem ritka :P

2013. ápr. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Először döntsd el mit akarsz aztán kérdezz!ok
2013. ápr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

"fiú vagyok és fiúkhoz is vonzódok de annyira nem viszont a szexet csak velük szeretem lányokkal nem viszont lányok jobban bejönnek:s"

és mi értelme van annak a nagyon hosszú barokk körmondatnak amiből nem lehet semmit megtudni hogy mit akarsz mert még a vesszőt is lusta vagy használni.

2013. ápr. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

lényeg hogy fiúkkal jó a szex de csak a nagyon jó pasik jönnek be

csajok bejönnek de a szex szar:s

2013. ápr. 12. 00:19
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
PL.egy kutyával az nem mond semmit
2013. ápr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem, ha csak a szex kell, akkor látogass meg egy melegbárt, mert az nagyjából arról szól, hogy egyéjszakásokat gyűjtsél, amellett, hogy ott tényleg jól érezheti magát az ember. Van sok ilyen hely, és ha sokallod a belépődíjat és az italárakat (amit maximálisan megértek), akkor igazából az is elég, ha csak ott vagy a bejárat körül, mert ott is szép számmal akadnak szép szál legények.

Ilyen hely Pl.: AlterEgo; Funny Carrot, Habroló, Why not? café.

Vagy, ha jobban szereted a helybeli kielégülést, akkor ott vannak a szaunák, meg az olyan bárok, konkrétan az Action bár, a Coxx, a Magnum Sauna és a Sauna 69


19 meleg f

2013. ápr. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
langyi vagy...
2013. ápr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
homcsók vagy... nem baj ha meleg vagy csak ilyen lányos bu*zi ne legyél
2013. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

ja neked fütyislány kell.

ladyboy,vagy shemale oldalakon nézelődj.

2013. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A transzokkal saját tapasztalatból tudom, az a "baj", hogy ők teljesen nőnek érzik magukat. Amit én megértek, de ez eléggé komplex helyzet, hogy sokan mégsem vágatják le a péniszüket, de használni nem akarják, azt, hogy ők dugjanak meg egy fiút meg már csak elvből sem! Pedig nagyon kevés olyan hetero van szerintem, aki el tudna egy ilyen lányt fogadni, de alapból én is transzy-t ajánlanék, én is hasonló beállítottságú vagyok! 29/f
2013. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!