Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért titkolja a barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolja a barátom, hogy bisexuális?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki bisex véleményem szerint. Ha szóba jön valahogy, mindig azt mondja, hogy nem meleg és soha nem tudna fiúval lenni. Ellenben amikor nálam alszik, akkor egymás mellett szoktunk aludni, mindig hozzám dörgölőzik és érezni szoktam, hogy kőkemény ... Továbbá a kezemet a micsodájához tette, és még a fenekéhez is hozzá szokta tenni, érezni szoktam, hogy nagyon fel van izgulva. Felkeléskor úgy csinál mintha nem történt volna semmi... Egyébként barátnői szokott lenni. Én nagyon szeretem őt és már nagyon várom, hogy "normálisan" együtt legyünk, legalább sexuálisan. Mit csináljak hogy ne szégyellje nemi identitását? Nem kioktatást várok, hanem normális válaszokat, fontos! f/26

2013. ápr. 27. 11:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
11%

"amikor nálam alszik, akkor egymás mellett szoktunk aludni"


Te meg puszta kézzel vasalod ki az ingjét reggel. Egyik 19, a másik egy hijján 20.

2013. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

1/1

Szerintem félreértetted, ő nem tagadta hogy homár lenne, pont az a baja, hogy a másik nem akarja megdugni őt.

Kérdező: a szégyenérzettel nem igazán lehet mit kezdeni.

2013. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Én meleg vagyok és ő ezt tudja rólam, mint mindenki akinek a köreimbe tudnia kell erről
2013. ápr. 27. 12:05
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

"Továbbá a kezemet a micsodájához tette, és még a fenekéhez is hozzá szokta tenni,"


Te erre mit lépsz?

2013. ápr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
37%

NA tudod ki aludna egy meleg mellett?

Nem mellesleg az embernek fel szokott álni,amokor már alszik,nem attól,aki ott van,hanem csak úgy,biológiai okokból.

És van,hogy olyankor is úgy csinál,mint aki fent van,pl át karolja a másikat.

De ha melletted alszik,és tudja,hogy te meleg vagy,akkor szerintem van benne hajlam.Mozdulj rá egyik éjjel.pl keltsd fel,és csókold meg,hát ha...Ha egy csaj haverom ezt tenné velem,akkor bele mennék,ha egyébként be jön...

2013. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amikor egymás mellett aludtok akkor simogasd meg a farkát és csókold szájon
2013. ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

5# tudod ki aludna egy heteró mellett? :)

Az már biztos, hogy bi! csak azt kéne, hogy azt fel is vállalja, legalább előttem. egyéb iránt én is titkoltam , hogy meleg vagyok. ő volt az első aki megtudta. amikor elmondtam neki átölelt és majdnem megcsókolt.

6# már megtörtént de a csókot nem mertem bevállalni.

2013. ápr. 27. 12:19
 8/27 A kérdező kommentje:
#4 igazából semmit, simogatom és ő ezt szerintem élvezi, de nekem ez kevés!
2013. ápr. 27. 12:22
 9/27 anonim ***** válasza:
19%
undi
2013. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
simogatod és élvezi :D hát sztem már várja, hogy leszopd, csak azért nem mondja, mert akkor a "heteró büszkeség" mehetne a lecsóba..
2013. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!